Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek automata macska...

Van valakinek automata macska WC-je?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan jó? Valóban bírja 1 hónapig az alomtálca?
2011. jún. 3. 20:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy!


Hát azért ez nem semmi, erre még én sem gondoltam:)

Ennyi pénzem azért nincs erre:(

Azt hiszem, lapátolok tovább:))

2011. jún. 3. 22:53
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon bejön :D Bár nem vennék a sima szilikagéles alommal is nagyon jól megvagyok :D
2011. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Hát nekem sincs rá most sajnos.

Na meg ki is mehetnek a cicák, szóval ez luxus lenne.

Régen én is szilikonost használtam, de nem bírtam anyagilag. Aztán felfedeztem a közelben egy bentolit bányát+gyárat, és onnan hozom.

Csak szólni kell nekik, hoyg mennyi kell, és ők előkészítik, mert ha macskaalomnak kell, akkor a bentolitot, zeolittal keverik. Vanak macskaalom csomagolók, akik tőlük viszik, és adják sokkal drágábban, ezt csk azért írom, mert nem veszélyes, abszolút mackáknak való.

40 kg-os zsákban adják, és 30 Ft/kilo, vagyis egy zsák 1200 Ft. Na most ha megnézed, a bolti zacskós bentolitok, 70 Ft/kilo körül, és afelett mozognak.

na most ha neked egy macskád van, nem is tudod mennyire egyszerű az életed, nekem 9...

A bentolit mellett építettem egy fedett, "homokozót is, azt feltöltöttem homokkal, és az a kiegészítés a bentolitos tálcák, macska wc-k mellé.

A homokozóhoz külön óriás szedő lapátot kellett gyártanom...na így lehet kibírni anyagilag...

2011. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon hasznosakat írtál:)

Nekem 2 van, kinti-benti cicák.

Hogy lett 9 cicád? Be is engededed őket? Gondolom igen, ha nézted a beköthető WC-ket,meg használtál zseléset :)

Vagy nem mindegyik jár be?

És jól csomósodik az az alom, amit készítenek Neked?

2011. jún. 6. 08:40
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia

Míg készült a macskabiztos kerítésem, akkor használtam szilikonosat. Most is elférne azért automata macska wc itt, de már van saját óriás wc-jük, meg almostálca sok...a két macskakertben...

Privátba írsz, küldök képet.

Sok megmentett, rámragadt cicából lett ennyi...

Ezt a csomósodást már sokat hallottam másoktól, és nem is értem egészen az mi.

Amit én hozok, bentolit, annál úgy van, hogy a pisi az alján egyben marad a bentolittal együtt. Ezért oldalra döntöm a tálcát, így látható lesz egy a rész az alján, felszedem rendes lapátkával, majd a kakit, a lukacsos lapáttal.

Nekem így jó, hogy az alján egy kerek "darabként" egyben marad a folyékony...ez lenne a csomósodás?

2011. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen, én erre gondoltam, hogy csomósodik:)

Hogy ha oldalra döntöd, akkor ott marad egyben.

Merthogy van pl. ez a Biolux, belepisil, oldalra döntöm, és nem igazán marad ott, csak látod, hogy sötétebb, tehát oda pisilt és ha nem rögtön szeded ki, hát összekeveredik a tiszta alommal, de úgy rendesen...

Megy a privi:)

2011. jún. 8. 14:45
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen igen, vannak olyan "márkák", amik tiszta por állagúak. Lakásban tilos kinyitni őket, úgy száll akkor a por, nemhogy még csomósodjon. Szóval nekem közvetlenül a gyártól, vagyis a bányától...az vált be...na meg a homok, a macska-homokozóban......
2011. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem volt Scoopfree automata macskaalmom, de nem igaz, hogy szagtalan, azaz csak pár napig, de ugye az ember nem cseréli ki hetente, az igencsak drága lenne, pedig aki azt írja hogy szagtalan, az hazudik. Igen kb 3-4 napig az, de nem tovább, hisz gondoljatok már bele, a papíralátét elülső részébe gyűjti a cuccot, mikor elgereblyézi, és 1 hét után 1hét termése ott van, ott már kő sincs, szerintetek az nem bűzlik? Hát de... sajnos... amúgy jó találmány lenne, talán 10-20 év múlva feltalálnak majd egy normálisat, de ez nagyon nem éri meg, inkább egy jó minőségű kő a hagyományos alomba, és ha kitisztítom rendszeresen, akkor legalább tuti nem büdös:)
2012. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!