Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám megitta az olajat,...

A cicám megitta az olajat, egész nap fekszik nem nyávog lehet, hogy fáj a hasa? Hogy tudnák rajta segíteni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
macskafű?az meghánytatná
2009. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Olajat??? Milyen olajat, és mennyit???

Hogyhogy fekszik? Rosszul van? Ha igen, úgy tudsz neki segíteni, hogy kihívod az állatorvost.

2009. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Macskafű? hol lehet venni ?

Hát anyu sütötte a hust és ott maradt az asztalon az olaj... ö pedig felugrott és megitta . én nem láttam ugy mondták:(

2009. márc. 18. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegény cica:(

sztem ne adj neki semmit ma már enni, csak vizet innni engedd, azaz diétáztasd. azért fekszik, mert elcsapta a hasát az olaj, nincsen jól. ha holnapra sem javul, akkor vidd el egy állatorvoshoz.

2009. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
elcsapta a hasát,készülj irtó nagy fo----sás----ra.baja nemlesz tőle.nekem 5 cicám van.
2009. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz tőle, az én egyik macskám is folyton megissza az olajat. Szerencsére ezek a növényi olajok úgy készülnek, hogy ne legyenek ártalmasak a szervezetre.
2009. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen száraz ételt adjál neki, ami valamennyire felszívja. pl cictápot vagy száraz főtt husit.
2009. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) már szerencsére jól van:)
2009. márc. 19. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!