Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaptam 2napja egy kb,1 hónapos...

Kaptam 2napja egy kb,1 hónapos kiscicát. Elég csipás, levert, hmm azt hittem kamilla, szemcsepp, és elmúlik. De az előbb kakilt, és olyan volt mintha egy pici vér is lenne benne?

Figyelt kérdés
Segítség!! A hasa is nagy! Vagy férges lehet? Pénzem meg most PONT nincs állatorvosra, (alaphangon 5 ezer) de ha parvo, akkor meg se gyógyul) legfeljebb 1 hét múlva lesz. Mit csináljak vele? Bélféregtől lehet ilyen? Mit adjak neki? Nem hiszem el, már volt parvós cicám (2éve), az lenne megint? Hogy lehetek ilyen balf. Sz, mindig kifogom. Annyira dühös vagyok!
2011. jún. 4. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az ürülékben van féreg? Először azt nézd meg.
2011. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Megvizsgáltam alaposan, nem láttam sajnos. Azért sajnos, mert a féregtől talán nem olyan biztos a halála, mintha parvós volna. Bárcsak csak férges lenne. Annyira aranyos...:(
2011. jún. 4. 15:59
 3/18 anonim ***** válasza:
Szüleidtől nem tudsz kölcsön kérni addig pénzt, vagy valami rokontól? Ha lesz pénzed 1 hét múlva, akkor úgyis visszaadod nekik, és a cica legalább hamarabb megkapná a megfelelő ellátást, vagy megtudnád, hogy végül is mi a baj. Jobb, mint a bizonytalanság.
2011. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem szülőkkel vagyok, magamra keresek, de fizum csak 1 hét múlva lesz. Tudom hogy állatorvosra van szüksége...tudom...de nem tehetem most meg. Meg nem gondoltam volna hogy beteg cicát kapok. az előző másfél hónapja tűnt el, ivartalanított gyönyörűség volt :( Van itthon antibiotikumom. ha fecskendővel egy icipicit beadok neki, azzal ártok?
2011. jún. 4. 16:06
 5/18 anonim ***** válasza:
Olyan gyógyszert, ami embereknek való, semmiképp se adj be neki. Hát akkor, ha nem tudsz kölcsön kérni, legfeljebb várj a köv. fizudig és szurkolj, hogy kibírja a cica.
2011. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vagy legfeljebb elviszed mégis az állatorvoshoz, és megmondod, hogy nagyon sürgős eset, de fizetni csak később tudsz. Ha lelkiismeretesen végzi a munkáját és nem csak a pénzért csinálja, akkor szerintem ad haladékot a pénzzel. Próba szerencse, én tuti megpróbálnám.
2011. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom..
2011. jún. 4. 17:22
 8/18 anonim ***** válasza:
Majd írj már, hogy mi volt, kíváncsi vagyok :)
2011. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Pici vér még nem biztos hogy nagy gond, lehet az erőlködéstől megpattant egy erecske.

Féreghajtani kellene mindenképpen.

Van macska parvó??? Az enm a fertőző hashártya gyulladás másik nevén? vagy fertőző májgyulladás?

Milyen antibiotikumra gondoltál, mi a neve?

2011. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Van macska parvó, Panleukopénia a neve. Ma reggel néztem a székletét, most nem láttam benne semmi gyanúsat, még férget se, pedig mostmár erősen arra gyanakszok, mivel étvágya vagy, még nem hányt, de a pocakja hatalmas és kemény. Milyen féreghajtót adjak egy ekkora cicusnak? A CestalCat-ot szoktam venni, de az 4kg-os macseknak kell, ő meg pár deka. Úgy jó ha egy negyednél is kisebb darabot adok neki belőle?
2011. jún. 5. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!