Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúr cicámmal mit csináljak?

Kandúr cicámmal mit csináljak?

Figyelt kérdés
11 hónapos kandúr fél perzsa macskám a golyoinál állandoan nyalagodik. És mellette már szőr sincs, és sötét rózsaszínes a színe. Állatorvost szüleim nem engednek.
2011. jún. 6. 22:54
1 2
 1/11 Tom Benko ***** válasza:
67%
Állatorvos. Szüleid miért nem engedik? (Egyébként valószínűleg rákapott a maszturbálásra, kéne neki egy lánymacska.)
2011. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sürgősen orvost neki...istenverte barmok a szüleid...egyre több itt az elböszmült szülőkkel rendelkező zsigerből fajökör szülők gyermeke...elnézést a kiolvashatóan indulatos hozzászólásért...de tele van a hócipőm attól,hogy már az ezredik ilyen gyermek jajveszékelő segélykiáltását kell olvasnom,a legkülönbözőbb témakörökben...
2011. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedik az állatorvost? Bocs az offért.
2011. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A macskát megengedik az állatorvost nem? gyönyörű... bőrbetegsétől kezdve bármi lehet, azért jó lenne ha látná egy hozzáértő.
2011. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, az én szüleim is bejelentették, amikor a cicám beteg volt, hogy ők nem fizetik ki az állatorvost. Nem tudtam mit tenni, ráadásul van olyan állatorvos, ahova be is kell vinni az állatot, és azt több 10 km-re csak kocsival lehet, ha azt sem adják oda (17 felett persze), nem lehet mit tenni. :( Én addig győzködtem őket, amíg nagynehezen anyámra hatni nem tudtam, de akkor meg már nagyobb volt a baj. :( Sajnálom, te is próbáld győzködni a szüleidet, hátha...! Egy cica sorsa nem múlhat az ő fukarságukon.
2011. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
25%
A cicádnak nincs semmi baja,nem hiába mondják a szüleid,hogy nincs szükség állatorvosra.Kandúr szokás,amit csinál.
2011. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

08:52


Ugye csak viccelsz? Atya ég...

Vidd el állatorvoshoz. Ha kell zsebpénzből, szülinapi/névnapi pénzből, bármiból! Jó nagy barmok a kedves szüleid! Szégyen!

2011. jún. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:04


Teljese együtt érzek veled, jól bírod hallod...én már feladtam, mert ha meg megírom hogy valakik hülyék, vagy hogy mi lenne a normális, csak kapom a negatívokat...szerinted? Lehet az ilyen emberekkel mit kezdeni?

Örülök hogy neked még van erőd morgolódni, én feladtam...egyszerűen agybeteg emberek, szülők...stb vannak. De én hiszek benne hogy visszakapják az élettől majd...

2011. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

11:23


Ott a pont. Remélem én is hogy visszakapják... Sok retardált barom.

2011. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy fiú szokás. Én még ilyet nem láttam...de elfogadom, de hogy csupaszságig nyalja????

Próbáld meg felhívni az állatorvost telefonon, sokak adnak tanácsot telefonon is....

2011. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!