Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Orokbe fogadtam egy tigrist?...

Orokbe fogadtam egy tigrist? Meddig normalis kiscicanal a "mindent megharapok" mania?

Figyelt kérdés
8 hetes baba cicam kisse hiperaktiv. Allandoan szaladgal, vagyis inkabb ugrik, mint egy nyul. Mindennel jatszik es mindent a szajaba vesz. Ha nem jatszunk vele nyavog vagyis inkabb csak nyikorog. Ejjel is ugrabugral, nem tud nyugton maradni. Ha engem harapdal, hatarozottan raszolok es ugy tunik kezd leesni neki, hogy nem szabad. Olyan fura, volt mar cicam, de ok olben ucsorogtek es dagasztottak a hasam. Igy nekem olyan, mint ha o nem szeretne minket, vagy nem tetszik neki a lakas. (az eredeti gazdanal is lakasban volt) Le fog majd nyugodni? Ez normalis egy kolyoknel? Ha engem harapdal mikozben a hasat simizem, az annak a jele, hogy utal, vagy csak siman "kishulye" es bolondozik? Megijedtem, mert egyebkent en nagyon szeretem, de ilyen tapasztalatom meg nem volt, pedig volt mar sok cicank.
2011. jún. 7. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8 hetesen még szeleburdiak, ez normális. De a hasát ne simogasd, arra minden macsek "ugrik".
2011. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt. Most 6 éves, és nem akarlak elkeseríteni, de nem egy egyszerű eset. Nem tipikus cica. Vadabb az átlagnál. A macskák közt is vannak különböző természetűek, csakúgy, mint az emberek esetében. Bízzál benne, hogy normális lesz. Én az enyémet a mai napig csak akkor tudom megsimogatni, ha ő akarja. Különben csak ha úgy simán hozzányúlnék, akkor harap, karmol, visít! Egy idióta, de mióta lealázott egy staffordshiret, azóta nagyon büszke vagyok a vad természetére!
2011. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A tigris nem cica...maximum macskaféle, de vadállat. Soha nem lesz olyan, mint egy házi macska, ne is várd el tőle. Egy idő után pedig úgyis felnő és olyankor hát jobb elengedni...minél hamarabb.
2011. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsó :D :D ezen jót nevettem...nem tigrist fogadott örökbe. Azért kérdezte így, mert vad a cicája... :D
2011. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor én kérek elnézést, mert ezt benéztem...bár a kérdés nem volt egyértelmű számomra: "Orokbe fogadtam egy tigrist?"
2011. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, pont ez az, hogy kérdés és nem kijelentés :)
2011. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kiskandúrom is ilyen volt. Most hét hónapos, és olyan szelíd lett, mint a kisangyal, pedig még ivartalanítva sem volt. De élete első 6 hónapjában úgy nézett ki az egész család, mintha állandóan beestünk volna a rózsabokorba. A hasa simogatására viszont most is ugrik, mert csiklandós a drágám.
2011. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskánk is ilyen volt:) Az első éjszakákon rajtam rohangált keresztbe miközben próbáltam aludni, nagyon durva volt:) De kinőtte szerencsére, nem emlékszem, mikorra lett normális, mert ez több, mint 10 éve volt, de nyugis felnőtt cica lett belőle.
2011. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A 8 hetes kiscicák még nagyon játékosak, mindig azt hiszik, játszani akarsz velük, valószínű azért kap a kezed után is, amikor megakarod simogatni. Az én cicám is ezt csinálta, most 7 hónapos és egyre inkább szokik le róla :D Persze azért játékra most is kapható, csak egyértelműen jelezni kell neki, hogy most játékról van szó. Szóval szerintem a tiednél is elfog ez múlni idővel.
2011. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
OFF:ma 13:39-nek Az én egyik cicám kifejeztten imádja a hasvakarást! Én is elcsodálkoztam, mikor simogatás közben hanyatt fordult és szinte felkínálta a pocakját. Mentett cica, egyévesen került hozzám. Éjszaka odabújik mellém, hanyattdobja magát és úgy alszunk el, hogy simizem a hasát.
2011. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!