Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicankat 3honaposan vettem,...

A cicankat 3honaposan vettem, most 3honapja, hogy nalunk bent van a lakasban. A kinti eletet nem ismeri, mindentol fel. 1napja ismeretlen helyen kiugrott a kocsibol, sajna keson vettem eszre. Hazatalal a cica?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha távoli, és valóban ismeretlen helyen történt, akkor sajnos nem hinném, hogy hazatalál. Tegyél ki azon a környéken hirdetéseket fényképpel, és tedd fel macskás oldalakra is.

Ezeken érdemes körülnézni is és hirdetni is:

[link]

[link]

[link]

2009. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ezért kell a cicákat hordozókosárban szállítani. Nem hiszem, hogy hazatalálna, de remélem baja sem lesz, hisz rengeteg veszély leselkedik rá. Ha nagy mázlival pont egy állatvédő szemléletű emberrel találkozik, aki segít rajta, akkor a plakátolás az, ami hazasegítheti őt. Az elvesztés helyétől hazáig plakátolj. A neten is tedd fel több helyre képekkel az elveszett cica topicokba elérhetőséggel.
2009. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ko"sz a valaszokat,hat nem lettem vidamabb..
2009. márc. 20. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
nemtudom hogy ez segit e de szerintem sétálgathatnál arra valoszinü hogy utánad menne ha megérzi a szagod vagy meg hall remélem semmmi baja mert biztos megszeretted de magátol nem valoszinü hogy haza talál
2009. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!