Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bújik el a macska...

Minii Vikii kérdése:

Miért bújik el a macska halálakor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre leszögezem: csak értelmes válaszokat kérek szépen, ha ez túl nagy kérés, akkor ne is írj! Köszönöm.

Van egy 14 éves macskám, annyi idős, mint én. Sajnos már menni is alig tud és nem nagyon eszik-iszik. Szüleim azt mondogatják, hogy sajnos nincs sok ideje hátra, amivel én is tisztában vagyok. Nagyon félek, hogy meg fog halni, de leginkább attól, hogy meg fogom- e találni. Azt mondják, hogy a macska általában otthon elbújik és úgy szépen meghal ( megdöglik ). Miért van ez?


2011. jún. 8. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne lássa senki. Így általában olyan helyre bújik ahol nem, vagy csak alig lehet megtalálni. A párom úgy találta meg az övét, hogy már egy pár napos volt, fel volt fúvódva a tetem, és szaga volt. Ők egy farakat alatt találták meg.
2011. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a lábam, szemem előtt a virágos kertben múlt ki.
2011. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Niky emo girl ***** válasza:
100%
változó.. régen 1ik a szomszédba szénatároló aljába bujt... most nemrég meghalt még1 az meg pont hogy a teraszon feküdt az utolsó 1hetében és ottis maradt
2011. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván ösztönös viselkedés, még vadonélő voltából maradt. Az én thaiom májműködése leállt, már félig kómában volt, bekúszott a komód alá, mellette virrasztottam reggelig, nehogy újra visszamenjen. (reggel vittük elaltatni, mert gyógyíthatatlan volt)
2011. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megfontolt, komoly válaszokat. Nagyon sajnálom!
2011. jún. 9. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!