Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor nyílik ki a kiscica...

Mikor nyílik ki a kiscica szeme? Szombaton lesz 2 hetes és még mindig nem nyílt ki neki. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában egy hetes kora körül ki kellene nyílnia. Nem váladékozik a szeme? Egy nedves zsepivel megtörölgetheted neki, de mást ne csinálj. Várj még, biztos kinyílik majd neki is. Egy kölyök van? Vagy többinek kinyílt? Nem tudom mikor kell ilyennel állatorvoshoz fordulni..
2011. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó. Akkor megtörölgetem. Remélem kinyílik neki :)

Hát 3 an születtek. De az egyik az meghalva született. őt eltemettük. aztán még volt egy ő szegényke csak 5 napot élt. és így maradt egy .ő meg most 2 hetes lesz szombaton.

2011. jún. 9. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég betegek lettek a cicák.9 nap után nyílik a szemük, de az pár nappal több is lehet.
2011. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát igen elég betegek lettek :S

értem .

2011. jún. 9. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!