Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Viccet félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Viccet félre téve, normális válaszokat! Voltam szombaton házibuliba! Odajött hozzám egy fiú kérdezi unatkozol? (Fájt a lábam és ültem a hangfalon) Mondtam neki aha leült mellém, kérdeztem miért nem csajozik?

Figyelt kérdés

Azt válaszolta hogy: Most mondjam azt hogy rajtad kivűl nem tetszik más csaj!

Aztán így beszélgettünk táncoltunk bár nem jól tudott, és ott hagytam majd vagy 1óra múlva szemezgettünk :)

És a buli fél5kor véget ért mindenki ment haza és ő kísért haza vagyis barátnőm mondta hogy xy majd hazakísér elkezdi szívesen,mondta hogy elmegyek-e vele a nővéréékhez bicajért, szóval biciglivel mentünk haza, olyan édes volt tekert velem!Oh nekem nagyon tetszik!

Ja már azóta megvan a száma mert az én munkatársam neki a rokonja, meg egy közösségi oldalon is ír néha!

Szerintetek ebből lehetne komoly kapcsolat??

19/F 17/L


2010. júl. 7. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

ebből lehet mindenféle

főleg biciKli

2010. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
ebből? á dehogy lehet! szted bejöttök egymásnak? ugyan. pfff sztem nem érdekled =DD
2010. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Júúúj, de izgiiiiii :):):)
2010. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Amennyiben 1 percen belül tudsz láncot cserélni, és még olajos sem leszel, akkor fényes jövő áll előttetek!
2010. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Juuj ez a bicigli nagyon zavar...BICIKLI!!:Damúgy simán lehet ebből bmi:Daz biztos hogy érdekled, az meg már csak tőle függ h akar-e komoly kapcsolatot
2010. júl. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!