Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért sovány a cicám?

Miért sovány a cicám?

Figyelt kérdés

Kiskora óta házban-kertben van, gyönyörű tricolor mama cica. Sosem volt nagy darab macska, de ha megfürdetjük nagyon vékony, pedig minőségi táppal etetem, royalcanin és gourmet perle. Hosszú szőrű így nem látszik rajta!

De nem akar felhízni, pedig kicsinyei is vannak. Miért van ez?! állatorvos szerint ilyen az alkata...

[link]


2011. jún. 10. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha csak vizesen látszik szted is, akkor miért raktál fel róla olyan képet ahol cseppet sem vizes?

gondolom azért h dicsekedj vele milyen szép és cuki!

és tényleg az!

add nekem!

2011. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Féreghajtva mikor volt? Amiatt is lehet vékony. Ha egészségileg rendben van, akkor valóban ilyen és kész.
2011. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ó, de szép cica! :) Igazi kis hercegnő.


Ahogy olvasom, te nagyon jól bánsz vele, biztos van bőven ennivalója (gondolom féreghajtás is van), úgyhogy ne aggódj. Később még meghízhat. :) Egyébként nem tűnik olyan vészesen vékonynak.

2011. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
nekem volt egy cicám, aki ennél még talán vékonyabb is volt, pedig semmi baja nem volt neki, evett is rendesen. azóta sajnos elütötte egy autó, viszont most a gyereke van itt velünk, akinek ugyanolyan az alkata, pedig neki sincs semmi baja. nem kell miatta aggódni!
2011. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igen, törzskönyves cica, minden oltása megvan, fiv, felv, fip negatív, és vértesztjei is vannak, de szegénykém akkor is sovány. Vízes képet nem csináltam róla, ezért nem tettem fel róla olyat!

és köszönöm a válaszokat

2011. jún. 10. 14:55
 6/12 Niky emo girl ***** válasza:
aranyos :) nekem is egy az egybe ilyen volt csak kicsit rövidebb szőrü :) nefélj a vékonyság miatt max próbáld meg féreghajtózni az sose árt.. most kutyám van azt is 2-3havonta szoktam szóval ha nem túl sűrűn csinálod akkor nemárt meg neki néha
2011. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gyönyörűűű ez a cicólány :)

Mi a neve?:)


Egyébként a jelenlegi vékonysága (bár nem látszik így) lehet a kiscicák miatt.

Nekem is mindig lefogyott az anya macska, hiába etettem finomabbnál finomabb és töménytelen mennyiségű kajával. :)

És anno, én is elfogytam, mikor szoptattam, hiába ettem :o)

Ő ilyen. :)

2011. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ad egy, van hogy vékonykák szülés után.

Ad kettő, nekem is vékonyak a cicáim, amikor megfürdetem őket...a szőrük becsapós...

Ad három, ez az állat gyönyörű!!!

Ad néééégy!

Kölykeivel van már valami? Engem érdekelnek!!!!!!!!!!!!

Nagyoooon

2011. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!Naggyon szép macska!A vékonyságjának nagyon sok oka lehet!PL:Most ellet(kép alapján),Elindult a csere bogár szezon,talán valami más táp, én ezekre tippelnék.A mi cicánk kandúr 1 éves és 5 kiló ..adunk neki nyers húst is..próbáld meg te is!
2011. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A kiscicáknak már van gazdija, most szombaton lettek 6 hetesek.

Hercegnő, a cica neve, és várható lesz még tőle kiscica ebben az évben. Kb; a kicsik várható megszületése december-januúr környékére várhatóak.

S whiskas cicák is várhatóak lesznek, de az időpont nincs kitűzve.

2011. jún. 11. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!