Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a macskáknak...

Mi a véleményetek a macskáknak gyártott vízről, tejről?

Figyelt kérdés
Én kicsit nevetségesnek tartom, hogy már ilyeneket is kínálnak. Azt még megértem, hogy valaki prémium tápot vesz, én is szeretnék minél jobbat adni a macskámnak, de jelenleg mégiscsak kitekat meg hasonló társait tudom megvenni. De nem is ez a lényeg. Hanem tényleg van olyan, aki megveszi ezeket? Nekem eszembe se jutna cicavizet venni, de ettől még nem érzem magam felelőtlen állattartónak. Ti mit gondoltok az ilyen és hasonló termékekről?
2011. jún. 11. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szűrt vizet adok a cicának. Bár mi is azt isszuk, szóval semmibe nem telik a másik csap alá rakni a vizes tálkáját. Cicatejet szokott kapni. Nem megy tőle a hasa. Egy kis kényeztetés neki. Cicavízről nem halottam még. Amúgy az én cicám is kitetkatot kap.
2011. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Cicavíz? Érdekes, még nem hallottam róla. Cicatejet néha adok az enyémeknek, de nem sűrűn, elvileg tehéntejet nem szabad nekik adni.


Nemrég voltam orvosnál az egyik cicámmal, mert húgyköves lett. A doki mondta, hogy ásványvizet adjak neki inni, mert a csapvíz is "bűnös" a betegségében.

2011. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tiszta ámeriká....


wí ár living in ámerikáá kóká kólá wunderbar!


http://www.youtube.com/watch?v=xFVdvXGIT34

2011. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is cicatejet vettem már neki, mert a rendestől megy a hasa. És én is Kitekattal, meg 100ft-os konzervvel etetem, de sose panaszkodott ezért! Egészséges fényes szőrű. Nálunk is csak ennyi telik kényeztetés terén, többre nem. És szerintem is erős túlzások vannak már az állateledelek, és italok terén, dehát pont erre mennek rá, ezt használják ki a gyártók, mert akit meg lehet szédíteni sok butasággal, az úgyis megveszi, főleg ha telik is rá neki! De ez az ő dolgok, mindenki addig nyújtózkodik, ammeddig a takarója ér :)
2011. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tiszta baromság, pénzkidobás. Egyszer kaptunk ajándékba ilyen Whiskas cicatejet, utálták a macskáim.
2011. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

elmondom neked.

imádom a cicámat egyszerűen megőrülök értük:D

de soha nem kap cica tejet. 1x vettem neki, utálta ( és még büdös is) nem tudom mi a különbség a tehén és a cica tej között :D és cica víz... olyat nem hallottam. de ő a csapról iszik. ha szomjas szól és megnyitjuk neki a csapot és onnan lepetyel. semmi baj nincs belőle. és az én cicámnak is megveszem azt a kaját ami kell neki. most a száraz tápot royal canin-t kell neki adnom mert érzékeny a gyomra. tasakosat meg whiskast.... ((:

2011. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én még a cicatejet olyan szempontból megértem, hogy a rendes tejtől tényleg hasmenése van a macskáknak. De csak akkor vennék, ha beteg lenne a macskám, és nem akarna enni, akkor kipróbálnám.


Én száraz tápot és általában naponta egy alutasakos kaját adok a macskámnak.


Víz:

[link]

2011. jún. 11. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez akkora baromság...régen hol voltak ilyenek, mégis éltek a macskák 15 vagy még több évig. Pénzkidobás, sima víz ugyan az, meg a macskatej, inkább kecsketejet adnék nekik. Sokkal természetesebb, mint ez a sok mű kacat...
2011. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most nézem, taurin van benne, ami elvileg kell a macskáknak. De ha jó fajta tápot veszel neki, abban is van. Az enyémeknek csak speckó száraztápot lehet venni (húgykő miatt), konzervből olcsóbbat kapnak, meg ha olyan a kaja itthon, abból is esznek.
2011. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!