Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kedves drogosok! Szeretném,...

Kedves drogosok! Szeretném, ha tanácsot adnátok, csak rózsaszín virágú mákom van, mennyi ópiummal tudnék kiütni egy macskát egy foghúzás erejéig?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 18:25
 1/6 anonim válasza:
91%
A macskád bele fog dögleni, mivel az nekik rohadt mérgező :( Vidd el állatorvoshoz nagyokos, ő ért hozzá nem Te !!!
2011. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
LOL. Vidd el dokihoz a cicát, nehogy a végén rákapjon a szerre, mert akkor még többe fog kerülni :):) Na tényleg. Jobbulást a macseknak.
2011. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem viszem orvoshoz! Ma 23szor írtam le miért nem! Légszi ne kérjétek 24 szer is mert akkor má nekem is szednem kell valamit idegre! Aki tud tanácsot adni az írjon aki nem meg légyszi ne koptassa a klavit, ki tudok én borulni anélkül is.
2011. jún. 12. 21:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsőke, itt 50 kilóméteren belül én vagyok az egyetlen állat és emberorvos. Sajnálom, de ez van.
2011. jún. 12. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 100 km-re viszem az állataim ha van valami bajuk......

Az opiumtól el fog pusztulni a manyek. De nem hinném hogy van macskád. Aki szereti a kedvencét, az nem írkál ilyeneket. :-D

2011. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Macskán a moprhin órákig tartó dühöngést idéz elő, a legkisebb ingerre szélsőséges reakciókkal válaszol.

Nagyon remélem senkinek nem jut eszébe kipróbálni.

2011. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!