Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anya tejet és tápszert egyszer...

Anya tejet és tápszert egyszerre lehet adni a kis cicának?

Figyelt kérdés
3 hetesek múltak a kiscicák (4 van) és kb 1 hete én etetem őket eddig tehén tejjel csütörtök óta tápszert vettem nekik 3 meg is issza gond nélkül de 1 nem akar enni... csak anyamacskától fogadja el a tejet de az anyjuk meghalt.. :( és a szomszéd macska meg tudja etetni de nem vihetem át mindig enni szegénykémet de amikor tudom átvinném de néha tápszert adnék neki az úgy ugye nem baj??nagyon aggódom érte alig bírok beletömni pár falatot :(
2011. jún. 12. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz ha egy másik macska eteti...viszont a környékeden nem ártana szervezni egy macska ivartalanítási kampányt
2011. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem értetted a lényeget?? tudom hogy nem lesz baj ha másik eteti de mondjuk 1-2 szer 1 nap tápszert kéne ennie az anyatej mellett és hallottam olyat hogy nem szabad 2 különöző tejjel etetni, ez igaz???
2011. jún. 12. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, de jó lenne, ha azt a sok macskát a környéken ivartalanítattnátok
2011. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bár én a helyedben átvinném a kismacsot és ott is hagynám, amíg szopik
2011. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ivartalanítani nem fogjuk nem zavar senkit sem a környéken ha kis cica lesz :D és nem hagyhatom ott mert a fiú macska megöli az ismeretlen kicsiket :( tényleg nem lesz naj ha 2 félét kap?? volt aki azt írta máskor hogy ha 2 félét kap a szervezete nem bírja megszokni és meghalnak :( ezért féltem nagyon
2011. jún. 12. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Nem kell mindent elhinni, amit mások mondanak:)

Semmi baja nem lesz a kétféle eldeltől és nagyon gondos vagy, hogy ennyire vigyázol rá!

Nagyon jól teszed, hogy a tápszer mellett anyatejet is biztosítasz neki, így gyönyörűen fog fejlődni és a kis lelkének is jót tesz a "potya" szopi. Jobbat tesz, mint gondolnánk. Nem csak táplálék neki az anyatej, hanem biztonságot is nyújt a melegség, a szopikálás.

Ügyes vagy, csak így tovább!

2011. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!