Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 15 hónapos. Egyszerr...

Kislányom 15 hónapos. Egyszerre 5 foga jön, enni nem fogad el semmit, csak egy kis tápszert. Mit csináljak, más is volt igy?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj neki tápszert és kínáűld meg azért szilárd étellel is. Ha nem fogadja el, ne erőltesd, csak komoly problémákat csinálnál vele! Éhen nem fog halni, nyugodj meg! Ha majd nem fáj az ínye, visszatér az étvágya is, bepótolja ezt a pár napot! "Az a gyerek, akinek van mit ennie, éhen nem hal" -mondta az orvosunk :)
2011. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.Annyit mindig eszik,hogy nem hal éhen.Az orvos ír kenőcsöt,amivel kenegeted a foginyét,pár nap alatt tul vagytok rajta.
2011. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni az előbb,hogy a hasa is megy.
2011. márc. 4. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
A fogzástól lehet hasmenése is. Ha nem lázas, akkor nincs teendő vele.
2011. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 11 napig nem evett szilárd kaját, csak cicit (még szopik)

15 hós a lányom is!Az elmúlt 2,5 hétben jött ki 2 rágófoga és 2 szemfoga is, de látom a puklit a másik két szemfognál is csak még nem tört át! :(

800 grammot fogyott eddig! :(

Modjuk nem volt csontkollekció (van még most is egy-egy hurka :)

A gyerekdoki nyugtat :) majd eszik ha túl van rejat!


Kitartás!

Ja és nekem nem hagyja egyáltalán hogy bekenjem :( vagy hogy bármivel benyúljak a szájába! :(

15 hós kislány anyuja

2011. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kisfiamnak most jön 4 szemfoga egyszerre(18 hónapos).már 3 hete nem eszik mást mint virslit meg kakaót.nagy ritkán elfogad egy kis pépes kaját,de nagyon ritkán.ma kivételesen megevett 1 szelet magos kenyeret,de a túrógombócot már nem ette meg ebédkor inkább kakaózott.azt mondta a védőnő hogy igyon sokat,hogy ki ne száradjon.enni eszik annyi tápszert a picúrod hogy ne éhezzen.kínáld többször inkább étellel.de semmi képen ne eröltesd.én egyébbként végig szoktam kérdezni hogy mit kér enni és olyankor minden lehetséges ételt felsorolok.

kívánom h mielöbb kibújjanak a fogacskáitok nektek is.

2011. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bizony, ez előfordul néha :)

Kisfiamnak is 5 foga jött egyszerre, épphogy túl volt egy torokgyulladáson, erre elkapott egy hasmenéses vírust... Szegénykém, több, mint 1 hétig szinte csak a reggeli-esti tápszeren élt, néha 1-2 db kekszet evett vagy pár falat banánt, almát. Főzeléket, szendvicset semmit, talán egy kiflivéget elmajszolt.

Jaj, nagyon rossz érzés volt!

Aztán én is elkaptam a hasmenést és 2 napig kajára sem tudtam nézni, úgyhogy utána teljesen megértettem őt! :)

2011. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sziasztok!

az én 10 hónaposomnak is most jön egyszere 4,nem fogad el semmi mást csak anyatejet,aszt is keveset

kitartás

2011. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!