Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van ak. Inek vannak 2,3 hetes...

Van ak. Inek vannak 2,3 hetes kiscicái? Lenne egy kérésem (lent)

Figyelt kérdés

apámnál vannak kiscicáink,nemsokára akkorák lesznek,hogy már esznek,az egyik nagyon megtetszett.Gondoltam rá,ha lány hazahozom anyámhoz,mert csak lányt enged(fiú cicánk már volt itt,és csak rosszat leht róla írni,ezért csak lányt enged).Nem vagyok biztos benne,hogy lány e vagy fiú,valamelyik kérdésben olvastam egy választ,utána is megnéztem,akkor sem tudtam eldönteni.összehasonlítottam az anyacicáéval kicsit másabb,de nem tudom eldönteni.

Valaki tudna képet linkelni milyen a lány és a fiú KIScicáké?(felnőttet tudom hogy néz ki,de a kiscicánknak még kicsi,nem tudom lány e(remélem az))


2011. jún. 13. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hím

A végbélnyílás közvetlenül a faroktő alatt helyezkedik el (ez a nőstényre is igaz); a heréket tartalmazó herezacskó található alatta. A pénisz a herezacskó alsó részében van.


Nőstény

A hüvely függőleges nyílása csaknem közvetlenül a végbélnyílás alatt helyezkedik el; első ránézésre úgy tűnik, mintha összekapcsolódna a kettő.


használd a google-t: [link]

2011. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A macskákat 10-12 hetes koruk körül szokás elválasztani, akkor már biztonságal megállapítható a nemük laikusok számára is. Előbb ne válasszátok el őket, szüksgéük van az anyatejre, és az anyjukkal való kapcsolatra.

Szociálisan visszamaradottak, pszichésen sérültek, és fizikailag gyengék (főleg az immunrendszerük) lehetnek ha túl korán elválasztjátok őket!!!

2011. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom,de vannak a másik macskánknak nagyobb kiscicái,nekik jobban meg tudom állapítani a nemüket,de van egy köztük is amit nem tudok.A kisebbeket nehezebb,hétvégén ha le tom fotózni fölrakom kérdésnek,hogy fiú e vagy lány(de ha addigra kicsit jobban fog látszani talán fel tom ismerni)
2011. jún. 14. 08:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Válassz ki egyet, és vidd haza! Ha igazán cicát szeretnél, ne a neme legyen a mérvadó!

A nőstényeket 6, a hímeket pedig 7-8 hónapos kortól lehet ivartalanítani.

2011. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hímeket is lehet 6 hónaposan.
2011. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azért írtam, mert nekem a doki azt mondta, hogy a hímek kb. 8 hónapos korukra lesznek ivarérettek, előtte nem tanácsos a műtét.
2011. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hónaposan az volt:D
2011. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!