Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az igaz, hogy ha van 2 törzskö...

Az igaz, hogy ha van 2 törzskönyves macskád, s születnek kiscicái, akkor az állatorvos is kiállíthat törzskönyvet?

Figyelt kérdés
Apukám mondta, hogy az állatorvos kiállíthat, de tényleg megteszi?? s kb. mennyiért??
2011. júl. 17. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem állíthat ki...csakis macskaegyesület......
2011. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Igaz, pontosan nem tudom mennyibe kerül, de nem olcsó mulatság :) pláne ha sok kiscica születik
2011. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát, nem nálunk vannak a cicák, hanem egyik barátnőmnél.

S én szeretnék tőlük egy kiscicát, de csak is törzskönyvvel szeretném, (+ a család is ahhoz ragaszkodik).


Muszáj nekik akkor belépni csak 1 törzskönyvért?? S ha igen, hová kell ez ügyben menniük?

2011. júl. 17. 18:06
 4/5 sabrina99 ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem adhat ki állatorvos törzskönyvet. Hogy régebben adhatót-e bevallom nem tudom. A macska egyesületnél a belépés 1 évre 6000ft ha jól tudom, de hogy csak a törzskönyvért érdemes-e azt döntsék el a barátnőd szülei.
2011. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állatorvosnak köze nincs a tenyésztéshez. Semmilyen állatnál sem. Törzskönyvet csak a fajtával foglalkozó egyesület adhat ki, ha a szülők megfeleltek a tenyésztési szabályzatnak.
2011. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!