Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet "daganat" a cica torkán?

Lehet "daganat" a cica torkán?

Figyelt kérdés
2 napja a macskám torka megdagadt v vmi "daganat" lett rajta. Sajnos most nem tudom orvoshoz vinni mert nincs rápénzem:\\\'( lehet h csak vmi vírust kapott el vagy komolyabb dolog lehet
2009. márc. 21. 22:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
szegénykém nem tud enni sem csak a tejet tudja megini :((((
2009. márc. 21. 22:28
 2/12 A kérdező kommentje:
jah!és nem csak 1 kis pici csomó hanem majdnem egy tenyérnyi duzzanat.
2009. márc. 21. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Vidd el dokihoz, megbeszéled vele, hogy majd fizetsz később. Az én dokimhoz is sokszor jönnek így, nem haragszik érte.

A daganat is baj lehet (tályog, ciszta, rák), de a legnagyobb baj, hogy nem tud enni, inni. ebbe pár bap alatt belehalhat. Vidd el.

2009. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ, és én is attól félek h ha csak tejen él akkor abból baj lehet. :(((
2009. márc. 21. 22:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Jajj istenem szegény cica:((

figyelj, tényleg vidd el állatorvoshoz, és ahogy vki már írta, beszéld meg vele, hogy csak később tudsz fizetni! az állatorvosok jóérzésű emberek, biztos vagyok benne, hogy meg fogja ezt érteni, és ellátja a cicát.

csak vidd el szegénykét, ez a lényeg!

2009. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, anyukám azt mondta, hogy az Állatorvosi Egyetemen is fogadják a macskát, ott ingyen ellátják. ha budapesti vagy, vidd oda hétfőn. a 7. kerületben van a Bethlen Gábor téren(bár mondjuk én a világ végére is elmennék az állatomért). de ha elviszed akármilyen állatorvoshoz, kizártnak tartom, hogy ne látná el a macskát, akár fizetés nélkül is.
2009. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! sajnos nem pesti vagyok de a hét elején mindenképpen elviszem őt.
2009. márc. 21. 23:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán anyukádtól kérhetnél pénzt ha neked nincs, hogyan nézheti tétlenül, hogy szenved egy állat, ami az övé?
2009. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vidd el mindenképpen hétfőn egy orvoshoz, ne aggódj, biztos, hogy pénz nélkül is ellátja a cicát.

majd írd meg, mit mondott az orvos, ok?

2009. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mindenképpen megírom!
2009. márc. 21. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!