Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap hazajött a macskám és...

Tegnap hazajött a macskám és és szédeleg meg nem akar inni mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
az állatorvos azt mondata nincs semmi baja csak itassam és kész valamennyire javult az állapota de még mindig szédeleg és keveset iszik.
2011. jún. 14. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Minimális javulás is jó jel, nem lesz semmi baj,kiheveri.
2011. jún. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki tudja merre járt, és mi történt vele. De ha az orvos szerint nincs komoly baj, és látszik is rajta egy kis javulás, akkor ne aggódj. Tegyél neki vizet, csináld meg a kis fekhelyét kényelmesre, néha-néha símogasd meg, és hagyd pihenni.

Tudod: a macskáknak 9 életük van! (Szédületesen jó a szervezetük öngyógyító képessége)

2011. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akar inni, fecskendővel tudsz vizet adni neki. Oldalt nincs foguk, ott be tudod dugni a fecsi csőrét és lassan adagolva nyomd bele a szájába. Esetleg csinálhatsz neki szőlőcukros oldatot, azt kapnak infúzióban is.
2011. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem akkor szédelgett így a macskám,mikor allergiás rohamot kapott egy fültisztítótól. A állatorvos adrenalint adott neki...
2011. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kocsmában járt, és másnapos? Olyankor én is szédelgek és inni abszolút nem szoktam...
2011. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!