Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha beteg a macskád mit teszel?...

Ha beteg a macskád mit teszel? Elviszed orvoshoz vagy felteszel itt egy kérdést?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 20:35
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Macskámmal és kutyámmal is mentem már este 10-kor dokihoz, amikor úgy gondoltam, hogy baj van. Nem volt nagy baj. Kifizettem az árát. Sokkal jobb így, hogy 10 ezer forinttal kevesebb pénzem van, de egészségesek az állataim, mintha egész további életemben azzal a kérdéssel kéne együtt élnem, hogy vajon megmenthettem volna-e őt. Én is kamillázom otthon a szemüket. Mézes hársfateát is kapnak a köhögésükre. HA viszont tanácstalan vagyok, akkor azonnal viszem őket, nehogy baj legyen.
2009. márc. 23. 09:50
 22/23 anonim ***** válasza:
először itt rákérdezek, mert orvosra nem mindig van pénzem..(sokszor még a sajátomra sem) :(. persze most mondhatják sokan, hogy önző vagyok, meg hogy akkor vonjam el máshonnan a pénzt..meg is tenném, de ha hirtelen lesz baja a macskámnak (nem életveszélyre gondolok) és rögtön kell az az összeg, akkor előtte azért szeretek meggyőződni arról, hogy van értelme elmenni vele az állatorvoshoz..mert errefelé nincsenek ilyen 'álomorvosok', hogy nem kérnek pénzt..ha csak ránéz, már az kb 2000 ft.(persze cserébe nagyon jól végzi a munkáját, ezzel nincs gond.)
2009. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Természetesen orvoshoz viszem. Oltott, ki ritkán jár, de így is mindig résen vagyok, és figyelem nincs-e valami baja.

Én is megdöbbenek, mikor olyan fórumokat találok, hogy a macskámnak két napja egyfolytában hasmenése van, mit tegyek. És akkor jönnek a házi praktikák, hogy rizs, meg csirkehús, ha meg valaki beszól, hogy először is vidd már orvoshoz te idióta, még ő az érzéketlen disznó.

Annak meg aki nem oltatja be a macskáit csak azért mert drága, üzenném, hogy ha összeszed valami olyan betegséget, amit évi három ezer forinttal ki lehetne védeni, akkor majd gondolhat a spórolásra, mikor sokkal mélyebben kell nyúlni a pénztárcába, hogy az állatot kikezeljék, ha ki tudják.

Ha több van, akkor egyik hónapban ez megy oltásra, a másikban az.

2009. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!