Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a neve a 4 kiscicának?

Mi legyen a neve a 4 kiscicának?

Figyelt kérdés
a lány cicám most szült 4 kiscicát!1-teljesen vörös,1-vörös-fehér,1-fekete-fehér,1-cirmos!és azt szeretném még meg tudni, hogy honnan lehet tudni a nemüket???(a teljesen vörös cica azt tudom ,hogy fiú)
2011. jún. 22. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Athos, Porthos, Aramis és D'artagnan A három muskétás alapján. A fiú cicáknak pedig látszik a 2 golyója, a lányoknak csak kis háromszögecskéje van :)
2011. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a neveket és az útbaigazítást!

de írnátok még neveket?léci!ennivalóak!!!:):)))))

2011. jún. 22. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Süti, Bogyó, Buborék, Lufi :D

Majd írd meg mi lett a nevük :)

14/L

2011. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

oké!

a teljesen vörös neve:MANDARIN!:)

2011. jún. 22. 09:14
 5/7 anonim válasza:
Muffi..:) igaz h ez csak egy név de sztem nagyon cuki név egy cicának;)
2011. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tigi, Orion, Filip, Sheamus(a vörösnek)ejtsd:Sémösz, szerintem a tulajdonságuk szerint adj nekik neveket pl.az egyik aktív akkor add neki a Speedy nevet de a vörös cicáé mindenképpen Sheamus legyen az olyan erős névnek tűnik. =D (a mi macskánkat Tiginek hívják és könnyen megjegyezte) Lényeg h ne legyen hosszú neve mert nem tudja megjegyezni..és az is jó ha van benne i betű, nem tudom miért de olvastam valahol h előnyös. Ha ezek nem tetszettek akkor sok sikert a további névválasztáshoz.. :)
2011. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én a C betűről tudom ezt ...

ha lehet a névben legyen c betű!

köszi a neveket!:)

még akkor a nevekkel várok még egy-két hetet!mert egyelőre alszanak és esznek:))))

2011. jún. 23. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!