Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3-4 napos kórházi ápolásom...

3-4 napos kórházi ápolásom idejére be tudná fogadni valaki a cicámat?

Figyelt kérdés
Sajnos epekő gondom van, amit most már ki kell venni. Sajnos egyedül élek a cicámmal, senkim nincs, aki 3-4 napra vigyázni tudna rá. Szívből kérem, hogy ha van valaki, aki erre az időre (augusztusban) be tudja fogadni, jelentkezzen - mindent biztosítok a számára ebben az időben - nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki megpróbál segíteni (Budapest, Ferencváros), a negyedik napon mindenképpen érte megyek!
2011. jún. 23. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem tudom vállalni, mert van egy kutyám, de nagyon korrektül leírtad, biztosan tud valaki segíteni.
2011. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennyire nem vagy jóba a szomszédokkal, hogy néha odadobjanak Neki egy kis kaját? Hát részvétem! Sajnos én messze lakom Bp-től 100-km-re de így ismeretlenül is segítenék Neked, kívánom, hogy valaki befogadja erre a pár napra!


Hirtelen az állatmenhely jutott eszembe, mert ott szoktak ideiglenes gazdát adni a kóbor állatoknak, esetleg bemehetnél hátha adnának egy elérhetőséget és egy ilyen "önkéntes" vigyázhatna rá. Tényleg nem olyan sok idő.

2011. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* Próbáld meg hátha segítőkészek!
2011. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Noésokkal probálj beszélni, ők nagyon korrektek, vannak kapcoslataik tudommal ideiglenes befogadokkal, ha meg ráadásul mindent biztosítasz is neki szerintem tudnak segíteni egy ideiglenes befogadonál elhelyezni pár napra. Nekem sajnos van egy ciccum és egy kátyám, eleve sajnos őkse jönnek ki, az egyik a földszinten a másik az emeleten lakik, de szerintem a NOÉsok tudnak segíteni, nagyon korrektek! Ott nem ez a tipikus menhelyi dolgok folynak, ha tudnak segítenek minden kis állatnak!
2011. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
cicapanzióra nem lenne pénzed? egy napra sztem olyan 2-3ezer forint lenne, v kevesebb.
2011. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a noét ajánlom pár napra biztosan segítenek neked, esetleg hálából felajánlhatsz nekik adományt. Kaja pl mindig jól jön nekik.
2011. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg köszönöm mindenkinek a hozzászólást, de sajnos ez az a helyzet, amelyben nincs segítségem. A házban - sajnos olyan a szomszédság - egymástól is meghalhatnánk, 23 éve tartok macskát így vagy úgy, de ennyi idő alatt kihalt az a gárda, amelyre egy macskát rábíztam volna. (Ismerem magam, tudom, hogy szőre szála nem hajolhat...) Egymagam vagyok a világban, tehát sem rokon, sem ismerős, 3 éve vagyok rokkantnyugdíjas így kollégám sincs. És a tetejébe olyan a szomszédság, hogy eleve úgy indulok neki minden gondnak vagy lehetőségnek (mint most ez a kórház vagy egy esetleges utazás talán még életemben), hogy amíg az egyéves cickám van, addig.... igen nagyon kérdéses minden. Nem is tettem volna ide a kérésem, ha meg tudom oldani - de mindazonáltal köszönöm mindenkinek... K
2011. jún. 24. 10:28
 8/8 anonim ***** válasza:
A noét tényleg ajánlom. Nagyon rendesek. Nem olyan mint a többi menhely, nagyon rendesen bánnak az állatokkal a cicáknak külön cicca futatójuk van és kapcsolatban vannak sok ideiglenes befogadóval, nagyon kedves és rendes emberek. Szerintem velük lenne érdemes kapcsolatott teremteni.
2011. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!