Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik kórházi osztályra...

Melyik kórházi osztályra érdemes menni ápolónőnek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy Pesten tudtok e olyan kórházat és azon belül osztályt ajánlani,ahol nagyon jó a team munka és az orvosok sincsenek elszállva maguktól!Frissen végzett ápoló vagyok!Másfél év alatt 2 munkahely....ahonnan most is menni akarok,mert katasztrófa,hogy a főnővérek és az orvosok mennyire a fellegekben járnak és porig alázzák a nővéreket,amikor csak tehetik!Szerintetek hova érdemes menni?Köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 26. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a szakmával? Sajnos leginkább külföldre. Csapat miatt, nem tudom, érdemes-e változtatni. Az orvosok, főnővérek bármikor cserélődhetnek.
2011. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

> Szerintetek hova érdemes menni?

Külföldre. Minél messzebbre innen.

2011. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nem cserélődnek az orvosok-főnővérek!Jól benyalták magukat!Külföldel csak az a problémám,hogy a nyelvet nem tudom annyira,meg a családtól nem tudnék ennyire elszakadni!
2011. okt. 26. 23:04
 4/4 anonim válasza:
én is állást keresek,azzal a különbséggel h magyarországon,mivel Ukrajnai vagyok,és biztos h nem rosszabb ott,mint itt dolgozni,ahol nem csak h megaláztatás van,hanem még rendes fizetés,becsületesség és korrupció mellett,azért is rengeteget kell fizetni h felvegyenek munkába,nem elég a tandíjat fizetni,ami iszonyat magass,hanem még előre kifizeted azt amit pár évig csak kapni fogsz fizetésként...Biztos nem rosszabb ott,mint itt!!!!Főleg egy magyarnak ukránok között!
2014. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!