Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki fogja bírni hétfőig (beteg...

Ki fogja bírni hétfőig (beteg cica)?

Figyelt kérdés

Most vettem észre, hogy véreset pisil a cicám, gubbaszt az alomban, de csak pár cseppet tud pisilni. Valószínűleg húgyköves lehet, fél éve a másik cicámmal is ez volt.

Ma nincs állatorvos és ugye holnap sem lesz. Ügyelet "van" holnap, de azokat múltkor is hiába hívtam, fel sem vették. Hétfőn tudnám tehát orvoshoz vinni.


Szerintetek kibírja hétfőig? Tudok valamit itthon tenni addig?


Fogalmam sincs, mit csinálok rosszul, hogy már két cicám is beteg lett, pedig direkt vesekímélő tápot kapnak csak. :( Egyébként ivartalanított fiúmacska ő.


2011. jún. 25. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a neten, hogy ahol laktok, hol van-e a közelben magán állatorvos, amelyik házhoz is kimegy. Ne várj hétfőig!
2011. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel!

Az állatorvosok is beosztják maguk között a hétvégi ügyeletet, lehet, hogy nem jó számot hívtál korábban, mert nem ott volt a "beosztott" ügyelet.


Én sem várnék hétfőig!

2011. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak ügyelet van már hétfőig. De akkor megpróbálom felhívni őket megint.
2011. jún. 25. 11:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kaposvár közelében, Kaposvárra be tudom vinni ügyeletre. Találtam egy számot, felhívom.
2011. jún. 25. 11:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Minél előbb kerüljön orvoshoz szegény cica.
2011. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Felhívtam, és ma 17:00-től van bent az ügyeletes orvos, akkor délután elviszem. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 25. 11:49
 8/11 anonim válasza:
Szia! Nagyon sajnalom ami tortent a macskaddal...szerintem probalj minel elobb menni allatorvoshoz!!! SOK SIKERT!
2011. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindenképp elviszem ma, de csak délután tudom. 3 ügyeletes állatorvos közül egyet sikerült csak elérni, és ő is csak öt órától van.


Pont egy éve az anyjával rohanhattam az állatorvoshoz, persze ő is hétvégén lett beteg. Talán örökölte a betegséget, vagy nem tudom, mert én tényleg mindent megteszek, hogy egészségesek legyenek és mégis. :S

2011. jún. 25. 12:04
 10/11 A kérdező kommentje:
Jobban van. :)
2011. jún. 25. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!