Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a probléma? SÜRGŐS!

Mi lehet a probléma? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
A cicám két nap alatt pár falatot evett! Kedvetlen, teljesen lesoványkodott.. Többen mondták, hogy fogzik, de van egy macskás könyvem és azt írják benne, hogy 3-4 hónapos macskáknál előfordul a nyáladzás ami nem fogzásra, hanem náthára utal ami pár napon belül elpusztítja az állatot.. Hasmenése is van harmadik napja. Mi lehet a gond és mivel tudnék segíteni rajta? Annyira szeretem, de állatorvosra nincs pénzem! Már reggel óta sírok miatta, segítsetek minél előbb. Köszönöm!
2011. jún. 28. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam, végső stádiumba már lélegezni is alig fog. Nem segíthetsz rajta sajnos.
2011. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

gondolom nincs is oltva... többféle fertőző betegsége lehet, de orvos nélkülegyiket sem úszod meg. Vidd el a macskát, vagy hivd ki az orvost,majd fizetsz jövő héten.minden dokival meg lehet beszélni.

És ezért kell oltani a kölyökmacskákat

2011. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye, hogy vizsgálat nélkül diagnosztizálna bármelyik állatorvos, ha még van is közöttünk szakképzett orvos.

Laikusok mondhatnak sok mindent, de egyáltalán nem hiszem, hogy azokban teljes mértékben meg lehet bízni.

2011. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vidd el gyorsan! Az orvos is emberből van, meg lehet vele beszélni!
2011. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor találj ki valamit, mert annak a macskának el kell jutnia egy orvoshoz. Az, ha nem kapja meg az ellátást éppolyan állatkínzás, mint mondjuk, ha félholtra vernéd. Egyébként halkan mondom, hogy állatot tartani nem kötelező. Főleg nem, ha nincs pénzed az ellátására.
2011. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Muszáj elvinned! Nemrég az összes félretett pénzem (nem volt sok..) a macskám gyógyszereire és katétereire ment el, de tudtam, hogy meg kell tennem mindent érte és büszkeséget félretéve kunyerálok bárkitől pénzt, ha kell! Hol érdekel, hogy mit gondolnak? A cicám, szeretem és felelős vagyok érte. Nem dolgoztam akkor, de nagyjából 40 ezer biztosan benne volt a gyógyulásában.
2011. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálok mindent!!!!Gyógyszert kapott már,enni inni próbálkozok azért..Mindjárt főzök kamillateát is!!!
2011. jún. 28. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:
milyen gyógyszert? állatorvos adta?
2011. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
rendes fájdalomcsillapítot.. Nagyon keveset belekevertem a vizébe!
2011. jún. 28. 19:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaja, milyen gyógyszer? A fájdalom csillapítóval még nem gyógyul meg.

Kérj az állatorvostól részletfizetést.

Ha végképp nem megy, és van otthon nektek Klion gyógyszer, azt adhatsz neki, sok fosós beteg cicámnak, mindig azt adta az állatorvos, tehát mellé biztos nem nyúlsz. Hátha elég az, mert csak bekapott valami vírust, vagy bacit!

Ha nincs Klion, irass fel a háziorvossal, ha jóban vagytok vele, csak megteszi.

Egy negyed kellene neki a torkára lenyomni reggel és este!

Hányás, fosásnál, elég gyakori a kiszáradás. Emeld meg a hátán a bőrt, és ha elég lassan simul vissza, akkor már kezd kiszáradni. Akkor tényleg infúzió kellene neki.

Próbáld meg fecskendőből sokat itatni, hátha azt nem hányja ki....

2011. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!