Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hányhat egy macska?...

Mitől hányhat egy macska? Mikor kell orvoshoz vinni?

Figyelt kérdés
10 hónapos kandúr cicám ma 5-ször is hányt és fogalmam sincs mitől. Még sosem hányt eddig, most sem szőrtől mert nem volt a hányásban. Ugyanazt a kaját kapja amit eddig is, benti cica ezért mérgezés nem lehet. Nem látszik egyébként betegnek, hasmenése nincsen, evett is, játszik is. Én azért nagyon aggódom. Fogjam diétára vagy mit tegyek?
2011. jún. 29. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Na te mikor mész orvoshoz?akkor kell a macskát is vinni..amikor te is mész..mondjuk ha beteg????
2011. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Minél hamarabb.Az orvos egy laborból megmondja mi a baja. Vigyázz mert a macska is kiszáradhat.
2011. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg diéta kell neki elsőnek ha hollnap reggel is hány akkor el kell vinni. Az sincs kizárva , hogy talált valamit amit megevett. Mondjuk olajat vagy egyebet. Mivel nem kókadt így gondolom nem vírus és nem fertőzés.
2011. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves első! Nyilván ha látnám hogy beteg, rosszul van akkor elvinném, illetve ha 1-2 napig nem rendeződik akkor is. Csak arra gondoltam talán nincs akkora baj és vártam egy kis megnyugtatást. Látom rád lehet számítani.
2011. jún. 29. 23:59
 5/10 anonim válasza:
szerintem elrontotta a gyomrát..holnap ne adj neki enni csak vizet, esetleg egy kis tejet vízzel jól felhígítva.1 nap alatt valószínűleg kiheveri, de azért vidd el orvoshoz is
2011. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor mostantól diétán van és ha holnapra sem javul akkor elvisszük. De remélem rendbe jön. Volt már beteg kisebb korában, most nem szeretném átélni megint az izgalmakat.:(
2011. jún. 30. 00:41
 7/10 anonim válasza:
szia :) hogy van a cicó ?? :)
2011. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, kutya baja már.:) Kiderült hogy a muskátliba evett bele ez okozta a bajt.
2011. dec. 16. 15:35
 9/10 anonim válasza:
jaj de jó :)
2011. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vígh Erik válasza:

Miért hány a macska véreset?

Fű is volt benne.

Ivartalanítva van.

2018. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!