Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyalja a betont?

Miért nyalja a betont?

Figyelt kérdés
A macskám elég idős, 16 éves. Utóbbi hetekben észrevettük, hogy a terasz mellett gyakran nyalogatja a betont. Nem egy pontban, hanem random. Tehát gondolom nem valami szagot érez rajta. Mi lehet a betonban ami ízlik neki? Más tapasztalt már ilyet?
2011. jún. 30. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos elfogyott a cement amikor csinálták a betont, aztán macskaeledellel pótolták ki a munkások.
2011. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Megzakkant :-)))
2011. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valami ásványi anyag hiányzik neki. A lovak, hogyha nincsen nyalósójuk, akkor Ők is nyalogatják a betont.
2011. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
vagy csak kiborult oda valami üdítő vagy valami azt azért.
2011. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A betonban szokott lenni mész.

Elég idős,egy kis Ca meg Mg biztos nem ártana neki.

2011. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem vegyél neki vitamint.Van kifejezetten cicáknak,lehet netről is rendelni,meg ugye ha bemész ilyen speckó állatboltokba biztos ajánlanak valamit.Minél többféle vitamint tartalmazzon.Én már láttam olyat is hogy ásványi anyagokkal teli komplett vitamin.:)

Mit ki nem találnak:D

2011. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehetséges, hogy vásárolni fogok neki akkor valamiféle vitamint.
2011. jún. 30. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!