Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Macskának hám sajátke...

*LucaMolly* kérdése:

S. O. S. Macskának hám sajátkezűleg?

Figyelt kérdés

A szomszédom libái közúl egyet elhozott a macska, és be kellett csukni. De Ő mindigis kinti cica volt, és nagyon szenved ide bent. Arra gondoltam, hogy ha hámot csinálnék, ki tudnám vinni, hogy legalább többször fél órát kinn legyen a szabadlevegőn. Ki tud ötletet mondani, hogy hogy csináljak itthon neki hámot?

Válaszokat előre köszi!!


2011. jún. 30. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
na ne viccelődj, már, hogy egy macska kicsinál egy libát!!!!!!!!!!!
2011. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kerítse be a libákat jobban. A macskának JOGA van kint lenni! :)
2011. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az, joga van kint lenni, és mondtam h sajnálom, egy macskából nem lehet kírtan a vadászösztönt, amúgy még kicsik a liák:(
2011. jún. 30. 11:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy tavaly kiscsibéket hozott el:(
2011. jún. 30. 11:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, nem túl drágák a hámok, legalábbis én nagykerből tudok neked hozni, de lehet a postaköltséggel együtt, ott vagy, mintha megvennéd egy kereskedésben.


[link]


Viszont valóban védje jobban a libáit, a környék össze macskáját, rókáját, kutyáját nem tüntetheti el, sőt még ott vannak a ragadozó madarak is.

A cicád pedig ha kijáró volt, nehezen fogja viselni a bezárást, a hámot is.

Ha viszont okosabb akarsz lenni, építsd macskabiztos kerítést, és a macska a kertetekben marad...én is ezt csináltam...

2011. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D
2011. jún. 30. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem olyan drágák a hámok. Vaterán már 1500-ért is láttam. De valószínűleg nehezen viselné, ha nincs hozzászokva!
2011. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nehezen:(

Amúgy azt tudjátok h egy liba menny idő alatt nő fel, úh h elkergesse a cicát?

2011. jún. 30. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek tapasztalataim liba növekedés témakörben, de sztem a szomszéd is elzárhatná a libáit, ha nem akarja h levadásszák. Anyámék erdő mellett laknak, régen voltak mindenféle állatok, mindnek karámja volt a rókák ellen.
2011. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát ez az, elzárhatnák.

Amúgy úyg hozott el egyet, h nem is volt kint senki, csak egy idő bácsi aki elég nehezen jár:(

2011. júl. 1. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!