Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan járhatnék vele kiállítá...

Hogyan járhatnék vele kiállításra?

Figyelt kérdés

Van egy fajtatiszta gyönyörű himalája perzsa cicám, de sajnos nincs törzskönyve. Honnan lehetne neki? Tudom hogy működik ez, kutyákat tenyésztettem, de hátha van valami ötlet.. Esetleg van olyan kiállítás ahova nem kell törzskönyv?

A cicáról pár nem túl jól sikerült fénykép de azért látni..:) ;

[link] <--- Kiskorában


[link] <-- ez is kicsin


[link] <---Mostani


[link] <---Mostani



Válaszokat előre is köszönöm. [Szarkazmus, bunkóság, okoskodás NEM ÉRDEKEL!]KÖSZI


2011. jún. 30. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a macskáknál is van olyan mint a kutáyknál az MKSZ hobbi kategória
2011. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szép cica :)

Nem úgy van, hogyha a szülőknek van törzskönyve, akkor genetikai vizsgálattal lehet bizonyítani és utólag kiváltani?

Máshogy nemhinném, hogy lehet


Egyébként szoktak lenni kiállítások törzskönyv nélküli macskáknak is, legalábbis én így tudom...

2011. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szokott lenni kiállítás házicicáknak is. Egy ilyenre biztos el tudod vinni...
2011. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2011. jún. 30. 20:09
 5/7 Platypus ***** válasza:

A nagyobb kiállításokon szoktak külön kategóriát indítani a keverék cicáknak is. Törzskönyv nélkül csak oda tudod nevezni.

Nem piszkálódásból mondom, de nem olyan biztos, hogy fajtatiszta a cicád. A szőre közel sem elég hosszú, az orra meg egészen tisztességes, még a dollface perzsáknak is piszébb szokott lenni. Ezzel együtt szerintem gyönyörű állat, sokkal jobban néz ki, mint a klasszikus himaláják. Lásd a képet: [link]

2011. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen.. tudom hogy az orra így nem helyes a perzsacicáknál, mivel tenyésztettem őket régebben. De nekem valahogy ez jön be.:) Meg a szőrét is észrevettem..
2011. júl. 1. 12:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Csincsilla perzsa cicusokat, és Skót juhászokat.. a kutyákkal mindig jártam kiállításra.
2011. júl. 1. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!