Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Furminátor jó a cicának?

A Furminátor jó a cicának?

Figyelt kérdés
Ha veszek 1 Furminátort,és kikefélem vele a cicusom és aznap este bent alszik akkor nem lesz az ágyam tiszta szőr?Vagy azért még fog hullani a cicusnak a szőre?(Csak azért mert anyum allergiás a cicaszőrre...)
2011. júl. 3. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd nekem van Furminátor fésűm néha fésülöm,bár ágyba nem jöhet. Fésüléskor van hogy rengeteg szőrt szedek ki amit jó érzés kidobni és nem a lakásban találkozni az egész kupaccal. De szerintem olyan nincs hogy kifésülöd és totál szőrtelen lesz az ágyad :) nekem még ragacsos hengerem is van és azzal is szoktam még átgurítani :D de így is hullajt nagyon minimális szőrt utána is. Az ülőt is rendszeresen szőrtelenítem a hengerrel. így minimális a szőr a házban. Reggel esetleg te is szépen áthengereled még az ágyneműt az összeszedi a szőrt :)
2011. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyat hollehet kapni(Ragacsos hengert)??
2011. júl. 3. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
a furminator nagyon jó, bár nekem kutyám van.
2011. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Épp most akciós a LIDL-ben.


(Jó a Furminator, a mi cicáink szeretik, ha ezzel "kezeljük" őket. Nem rövid idő, ha alaposan akarod csinálni. Mikor kész - ill. abbahagyom - még egy puha szőrű kefével is áthúzom a bundájukat párszor, így nagyon szép csillogó, sima lesz.)

2011. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A ragacsos hengert én ikeában veszem annak a legvastagabb a hengere. Sokáig elég. Egy nyélhez kapsz egy hengert de külön 4-es csomagban is tudsz utána venni hengereket.
2011. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!