Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi volt a leghoszabb idő,...

Mennyi volt a leghoszabb idő, amíg nem ment haza a macskád?

Figyelt kérdés
1 éves nőstény cicám negyedik napja nem jött haza.Előtte ilyet nem csinált,max egy napig "maradt ki".Nagyon aggódom érte,amúgy nagyon ragaszkodó cicus.Van egy 2 hónapos kölyke is,nem tudom,ez számít-e.
2011. júl. 8. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

volt már olyan hogy 2 hétig nem jött haza.

már azthittem elveszett.

8 nagy macskám van + 2 kicsi.

én is féltem őket,de mivel házba lakok,és van udvar is. mindig ott vannak. néha el-el tünnek egy kis időre,de elékerülnek mindig.

2011. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy visszamegy.. Öt éve történt, hogy a két éves ivartalanított nőstény cicám két hétig nem jött haza. Nem tudom, merre lehetett, mert megfogni nem lehetett. Csak nekem engedte magát feltétel nélkül. Még anyáéknak sem. Pedig sosem bántották.

Szóval még van esély, hogy hazamegy.

Az ivartalanított kandúr cicám pedig leghosszabb 4 napot nem volt itthon. De az is még fiatal korában, már 10 éves :)

2011. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Egyik ismerősöm falun lakik és a macskája eltűnt(neve: Titu) 3 hónapra, majd egyszer, amikor kimentek a mezőre xD megtalálták a macskát, azután hazavitték, jó 1-2 hónapig tartották, és kérdeztem egyszer tőle, hogy na megvan még a macskád?

Erre ő: Hát az nem is Titu volt csak hasonlított rá XD

2011. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz, ha nem ismeri fel az ember a saját macskáját... :| Bár falun bármi előfordulhat...
2011. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kérdezzétek meg a szomszédokat, kertszoszédokat valaki nem zárta-e be váletlenűl garázsba, pincébe olyan helységbe amit ritkábban használ.

Nekem 2 hétig nem volt meg a fél éves cicalányom, és lefogyva jött haza, tuti valahova bazárták... aztán később megint eltűnt 4 napra... de most megvan :)

2011. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokar,kicsit megnyugodtam,és továbbra is reménykedek :) Örülök,hogy másoknak meglett végül a macsek.
2011. júl. 8. 14:22
 7/7 anonim válasza:
Meglett a cica?
2012. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!