Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem: mennyi ideig tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem: mennyi ideig tartott az eddigi leghoszabb kapcsolatod? És mennyi volt a leghoszabb idő amikor egyedül voltál?

Figyelt kérdés

Bárki írhat bátran. :) Ha nem titok irjátok meg a korotokat is.:)

Nekem a leghoszabb az 3 és fél hónapig tartott...és már 13 hónapja vagyok facér :D

mondjuk nem vagyok rá büszke-...csak én nehezen tudok ismerkedni, mert már nem járok suliba, meg szűk baráti körömön belül sincs senki aki szóba jöhet, disco vagy ilyesmi helyekre meg nem járok már.

24/F


2010. ápr. 14. 19:10
1 2 3 4
 1/34 nielindi ***** válasza:

3,5 év volt a leghosszabb kapcsolatom. 7 honap lehosszabb idö, amig nem volt párkapcsolat.


23/L

2010. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

2 év, de abból fél év távkapcsolat volt (Erasmus).

24/F

Leghosszabb idő meg életem első 20 éve :) Amúgy meg 11 hónap.

2010. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
A leghosszabb kapcsolatom 1,5 év és most is tart. A leghosszabb idő amit szingliként éltem az 2 év. 29/N.
2010. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Leghosszabb kapcsolatom másfél év és jelenleg is tart. kb 18 évig voltam facér. Hát igen, első kapcsolat :)


20/L

2010. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Az első komolyabb barátnőmtől számítva(17 éves voltam) 1 év a sereg miatti kihagyás,a leghosszabb kapcsolatom meg majdnem 14 éves!F35
2010. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

14 évig enm volt senkim, mivel 14 évesen volt az első kapcsim..

ez a leghosszabb nekem.


és a mostani kapcsim ami 5 honap 8napja tart, ez a leghosszamkapcsolatom.



16/L

2010. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Hm köszönöm az eddigi válaszokat. Úgy látszik ezek szerint egy kissé le vagyok maradva ezen a téren...akkor ez picit cinkes :S, de legalább azt szoktam mondani magamnak, hogy nem a mennyiség a lényeg hanem a minőség, és hát nem vagyok még kiégve :). Ha esetleg összejönnék egy lánnyal, akkor lehet ciki lesz ha ez kiderül rám nézve...vagy szerintetek hogy reagálna erre egy lány ha ez kiderülne rólam?
2010. ápr. 14. 19:39
 8/34 anonim ***** válasza:
1,5 hónap volt a leghosszabb kapcsolatom, azóta nem volt senkim, ennek már négy éve és sz*r, hogy ennyi idő alatt nem találtam senkit, akivel összejöhetnék ez csak az minősíti, hogy képtelen vagyok egy párkapcsolatra. Úgy szeretnék már egy barátnőt.:( 22/F
2010. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Kapcsolat: 2 év, egyedüllét: 1-1,5év (többször) 29/N

Számomra jó pont az ismerkedésnél, ha a srác már dicsekedhet többéves kapcsolattal, mert az azt jelzi, hogy nem szélhámos (persze ez ennyiből nem biztos), ugyanakkor sok minden más is számít, nem hiszem, hogy ez a múlt meg fog akadályozni a kapcsolat létesítésében.

2010. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

leghosszabb kapcsolat: 2 év

leghosszabb idő egyedül: 4 hónap, de most készülök megdönteni:P


21/L

2010. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!