Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet ettől valami baja a...

Lehet ettől valami baja a macskámnak?

Figyelt kérdés
Lakásban tartott lassan 1 éves kandúr cicám megrágott egy szárított rózsát, és hasmenése lett tőle, majd kihányta olajos lében a szirmokat. Ez délelőtt volt. Lehet még tőle baja?
2011. júl. 8. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ezen kívül más baja lesz de figyelgesd hogy eszik e hány e még. Illetve székel e és iszik e rendesen.
2011. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Az enyém olajos szalvétát evett régebben, smemi baja nem lett.
2011. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Chrisstian_ ***** válasza:
Kicsit laikus vagyok a rózsa szárításban, de ha nem kell hozzá vegyszer, hanem csak simán hagyni kell kiszáradni, akkor veszélytelen, hisz szerves anyagról van szó. A cicák amúgy is sűrűn hánynak, azért szeretnek füvet, virágokat, illetve szárított rózsákat megrágni, hogy segítsen nekik kihányni a megemészthetetlen szőrt, amit a nyalakodással lenyelnek. Szerintem felesleges emiatt aggódni
2011. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eszik, iszik rendesen, a széklete is rendben van. Szerintem nem kell aggódnom miatta :)
2011. júl. 8. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!