Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaptam egy sziámicicát, most...

Kaptam egy sziámicicát, most mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 13:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Alomtálca most akciós! Fssnpf.
2009. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

Vegyél neki macskapórázt, meg gumilabdát!

És vágj föl rá!

Fürdéskor beül a fürdőszobába nézni.

2009. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%

Írd még le az érzéseidet ezzel az egész dologgal kapcsolatban, hogy pontosabban válaszolhassak. Nyugodtan írd le kétségeidet, félelmeidet is, sőt,akár azt is felvállalhatod, ha egyáltalán nem örülsz az egész dolognak. Inkább most az elején derüljön ki, mint későn.


Egyelőre úgy tűnik számomra, hogy az ajándékozó felelőssége az (és nem a Tiédé), hogy jóelőre tájékozódjék affelől, hogy Te őrülnél-e egy macskának, vagy sem. Szóval Neki kellett vona ezt a kellő gondossggal kipuhatolnia. Ha az ajándékozó tévedett ebben, akkor szerintem nem kell Neked szégyellned Magadat, nyugodtan mondd meg Neki, hogy minden jó szándéka ellenére is tévedett. Ha így mondod, akkor nem lesz oka megsértődni sem. Ha mégis félsz, kérj meg valakit, akiben megbízol, hogy ő mondja meg, vagy levélben írd meg.


Ha nem erről van szó, amire itt gondoltam, akkor is írj még ide. Pl. ha valójában örülsz a macskának, vagy más okból sem szeretnéd visszaadni az ajándékozónak.

2009. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond? Sosem volt macskád? De gondolom azért egyértelmű hogy etetni, itatni kell, macskakaja, víz. Kell neki alom amibe végezheti a dolgát, ha kicsi meg kell tanítani rá. Simogatni is kell, meg törődni vele mert az jó neki:)
2009. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%
Tanítsd be hogy felhozza az újságot! És elkapja a postást!!
2009. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem kaptunk választ, hogy pontosan mit szeretnél tudni, így segíteni sem igazán tudunk. Akarod a cicát, csak nem tudod, hogy kell gondozni, vagy eszedben sincs megtartani, mert a hátad közepére sem hiányzik? Esetleg írd meg bővebben, mire vagy kíváncsi.
2009. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Úgy döntöttem megtartom a cicát és Franciskának neveztem el, bár lehet hogy kanmacska. Mindegy az a lényeg hogy nem került egy kocsi alá az utcán. Remélem megszeretjük egymást.
2009. márc. 31. 10:00
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A sziámi cicák ritkán kerülnek az utcára csak úgy. Kidobta őt valaki? Nagyon szívesen segítek, ha valami gázos dologról van szó. Egyébként meg szerintem megszeretitek egymást Franciskával biztos. Ha nem ajándékba kaptad ezek szerint(utcáról került hozzád), akkor tényleg el kell vinni dokihoz először, mert akkor még azt sem lehet tudni, hogy oltásai voltak-e.
2009. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Es nem mellekesen a doki meg tudja mondani, nincs-e chipezve (es akkor megtalahato a gazdija) es hogy a Franciska jo nev-e neki. (gyk: hogy milyen nemu. :)
2009. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

SZERESD!!

ÉS Ő VISZONTSZERET!

2009. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!