Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak lehet orgazmusa?

A macskáknak lehet orgazmusa?

Figyelt kérdés
Azt hallotam hogy amikor dorombolnak akkor orgazmusuk van. Ez igaz? 18/F
2011. júl. 12. 21:06
 1/4 anonim válasza:

Nem. Ez baromság... -.-

Azért dorombolnak, mert ők így fejezik ki, ha jó nekik.

Olyan, mintha azt mondanád, hogy "jól érzem magam" csak ő dorombol.


Leszámítva pár állatot, mindegyik csak ösztönből szexel. A nőstény macskáknak kifejezetten fájdalmas a szex, mert a hímeknek kicsi, nem látható tüskék vannak a nemiszervén. Ezzel "kapaszkodik" a nősténybe. De ez minden macskafélénél van.


Tudtommal egyedül a delfin és a disznó élvezi a szexet.

2011. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor épp nem, de lehet, persze.
2011. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, h a delfinnek meg a disznónak van orgazmusa, de más állatról még nem hallottam, a macskáról meg úgy tudom, h egyenesen fáj neki a szex, a nősténynek.


A dorombolás viszont teljesen más tészta, akkor dorombol, amikor boldog, de tudósok kimutatták h ezzel manipulálják az embert. Pl az enyém dorombol ha éhes, h adjak neki enni, és dorombol ha rosszat csinál, h ne haragudjak rá...

2011. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat:)
2011. júl. 13. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!