Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja van a cicamnak?

Mi a baja van a cicamnak?

Figyelt kérdés
Mar beoltottuk, voltunk orvosnal de semmi bajat nem lattak de neha szokott hanyni es mar majdnem 1 eves de meg semmmit se nott pedig nem az a kisnovesu fele.Etvagya van eszik iszik de olyan sovany.:\
2011. júl. 17. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős volt mikor beoltottátok? Szerintem ha szereted a cicádat akkor most szépen elmész vele az állatorvoshoz és majd ő elmondja, hogy mi a baja. "meg semmmit se nott" ez szerinted normális ha nem nő egy macska? Mikor beoltottátok akkor kellet volna szólni az állatorvosnak, hogy néha szokott hányi ha akkor még nem hányt akkor is rég el kellett volna menni az dokihoz.
2011. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fancy917 ***** válasza:
Ott van, hogy voltak dokinál...Szerintem vidd el egy másik dokihoz, mert ez nincs rendben.
2011. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor voltak dokinál mikor beoltották! Azért kérdeztem, hogy mikor voltak.
2011. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jojo :)

nem kell veszekedni ;))

2011. júl. 18. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!