Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek jó ez így?

Szerintetek jó ez így?

Figyelt kérdés
Barátnőméknél 2 hónapja születtek kiscicák. Száraz táppal etetik őket, ami ráadásul felnőtt macskáknak van. meghát Tescos...nem nagyon eszik. Kicsik még ők szerintem ehhez, Juniort kéne nekik adni nem? Barátnőmék meg úgy vannak vele, hogy majd megeszik ha éhesek lesznek, nem kapnak mást. Szegények meg ott nyávognak. Nem akarom ezt felhozni barátnőm előtt, de nagyon szeretem a cicákat, és rossz hogy ott nyávognak, ők meg nem is foglalkoznak vele.
2011. júl. 18. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kéthónaposnak korai még a szárazeledel! Ha mást nem is tudsz tenni, legalább áztassák tejbe, hogy megpuhuljon...
2011. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
persze nyilván korai. szoktak néha önteni rá tejet, mikor látják, hogy nem igazán eszik. nagyon szeretem őt és a családját is, de tény, hogy nem jó állattartók
2011. júl. 18. 17:20
 3/11 anonim ***** válasza:

a tehéntejtől meg fosni fognak.

Mond el neki, hogy a kiscicák érdkében jobb lenne a junior táp. Nme hiszem hogy annyival drágább, hogy ne lehetne megvenni.

2011. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát én se hiszem, de szerintem a családot nem igazán érdekli. mikor náluk aludtam múlt héten, az apjának mondta az anyja, hogy venni kéne konzerv kaját, mert ez nem eszik. erre az apja nagy felháborodottan hogyhát nem fognak drága konzervkaját enni, egyék ezt....
2011. júl. 18. 17:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha Te vinnél nekik Junior kaját? OK, tudom, hogy nem a Te dolgod, és nem is Neked kellene erre költeni a pénzedet... De még a barátnődnél is szereznél vele jó pontot. :)
2011. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez is egy megoldás, de akkor meg az lenne a bajuk, hogy a végén még rászoknak a cicák a junior kajára, és a végén már nem eszik majd meg a tescos gagyit
2011. júl. 18. 18:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Jogos és ismerős helyzet... Esetleg lehetne keverni a Juniort (és akkor abból sem a legmárkásabbat), illetve az általuk vett olcsót. Hátha a kiscicák még nem annyira agyafúrtak, mint az enyém, aki ilyen esetben profin kiválogatja. :)
2011. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy jogos észrevétel a részedről, és ismerős helyzet.
2011. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kiválogatja a cicád? :) aranyos:) egyébként ez jó ötlet. majd megpróbálkozom vele
2011. júl. 18. 19:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Aranyos? Inkább idegesítő. :D Múltkor pörköltöt adtam neki - ő már 11 éves -, de rátapadt néhány szem tarhonya... Utána odanéztem, tarhonya a tányérban, husit megette. Ugyanezt játszottuk annak idején szárazeledellel is, akkor jött be a divatba a Whiskas töltött falatkás szárazeledel, amiket ő szépen kiszedett közüle, a többit meghagyta. És még sorolhatnám... Egy vicces még van: a borsófőzelék, aminek a híg részét szereti, a borsót nem, és a végén otthagyja a borsószemeket körbenyalva. :D

Örülök, hogy segítettem.

2011. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!