Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálta ezt a macska...

Miért csinálta ezt a macska semmi előjel nélkül?

Figyelt kérdés

nem teljesen az én cicám, hanem kóbor féle. amikor jön hozzánk adok neki ennit ennyi. de a kutyám mindig megugatja. ezt őt nem zavarja 1általán. amikor felveszem a kutyát az ölembe akkor a kutyám is csendbe van csak nézi a cicát. a cica egszaglássza közben doromból, majd felpofozza. semmi előjelzés nélkül.


Miért csinálta??


2011. júl. 18. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem azért mert fél tőle.ha többet lesznek együtt akkor megszokják egymást:) csak legyél Te is ott.
2011. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mindig ott vok, mert am nem jön a macska mert a kutya elkergeti, csak akkor jön mikor ott vagyok mert olyankor rászólok a kutyákra.


de mindig teszek neki ki enni, a kis tetőre mert a pincénknél van tető a lépcsőjénél, és akkor a terszról egymagas a korláttal. és ott etetem, mert a kutyák nem érik el. (am is pincsik xP)



Okés köszi a választ! x))

2011. júl. 18. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen:)
2011. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg játszik!
2011. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a-a elég durván pofozta fel, nem játékból.
2011. júl. 18. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem lepődnék meg ha a főnöki posztra fájna a kis foga, és próbálja jelezni, h bizony ám h lesz itt a góré, a kutya ne is reménykedjen!!!
2011. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az lehet.
2011. júl. 18. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkabb, mert tudja, hogy a kutya orra utan ott vannak a fogai. Es azokat nem keri.

Magyarul, neked dorombol, mikozben a kutyatol fel.

2012. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!