Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan a macskáknál hogy...

Van olyan a macskáknál hogy ha vemhes, hogy valamelyik naptól már nem lehet megoperáltatni?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogy vemhes,és vemhesség elején ellehet vinni,de van olyan amikor már késő?És ha igen mikor?
2009. ápr. 2. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Egy jól felkészült orvos bármikor ivartalanítja a macskát, kutyát.
2009. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Az egyik macskámból szinte az utolsó pillanatban vettek ki hét kölyköt :(, és semmi baja nem lett utána. Vagyis annyi furcsaság volt benne, hogy az új terhességtől rengeteg teje lett, így mikor begyógyult a sebe, a már meglévő négy kölykét 8 hónapos korukig szoptatta! Nem csoda, hogy akkorák lettek, mint a lovak...:)
2009. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak teljes mértékben igaza van.Én is vittem cicát már a vemhessége vége felé és megcsinálta a műtétet a doki.Nem tudtam volna hova rakni a piciket sajnos.Előtte ellett 4 picit, csoda hogy találtam nekik jó gazdit.
2009. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!