Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok erről az oldalró...

Mit gondoltok erről az oldalról? Megbízható tenyésztő lehet ő?

Figyelt kérdés

Találtam egy oldalt, egész kezdetleges, ahogy elnézem, de mikor derül ki, hogy ő "igazi" tenyésztő lehet?


Hobbi célból fog eladni majd cicát, törzskönyvvel.


Itt az oldal, nézzétek meg: www.british-starlight.gportal.hu


Nekem tetszik az oldal, és megbízhatónak tűnik. Ti mit gondoltok?


2011. júl. 19. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
ezeknek még egy macskájuk sincs
2011. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, de majd lesz, nemsokára, gondolom kezdők. De meggyőző amit írnak, nem?
2011. júl. 19. 23:36
 3/8 A kérdező kommentje:

sajnos én csak jövőre kaphatnék cicát, mivel van aki allergiás a családban, a nagyobb testvérem, de jövőre elköltözik a barátnőjével és utána kaphatok cicát. Szóval lehet, hogy tőlük szeretnék kiscicát, attól függ, milyen cicát fognak venni, és hogyan nézz ki.


Meg mivel új, nem tudom, milyen árban lenne, de 600.00ft egy hobbi cicáért nekem sok lenne.


Saját pénzből venném, de mivel még nincsen cicájuk, ezért tudnám addig gyűjteni, de annyit megtudtam, hogy végig lehet kísérni majd a nőstény cica életét a fenőt koráig.

2011. júl. 19. 23:38
 4/8 A kérdező kommentje:
s mielőtt írnátok, hogy legyen házi cicám, a felszerelések már megvannak. Van kaparófa, macska wc, fekhely, ezekről régebben gondoskodtunk.
2011. júl. 19. 23:39
 5/8 sabrina99 ***** válasza:

Igen, Nagyon kezdő tenyésztők lehetnek.

Nézd, ha úgy is jövőre kaphatnál cicát, én azt javaslom, hogy nézz be többször az oldalra amint lesz kiscica rajta. Figyeld meg a fejlődését, s hátha fognak járni kiállításokra. Ha igen akkor elképzelhető, hogy komolyak a szándékai.


De azt javaslom a többieknek is, hogy adjatok esélyt a tenyésztőnek. Nem kell kapásból lehurrogni, nem szép dolog.

Az tetszik az oldalban, hogy nincs összezsúfolva rajta minden. S kíváncsian fogom várni én is a kiscicát rajta, nem fogok venni tőlük cicát, hiszen nekem van.

2011. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is tudok szépeket írni a tenyésztésről, de ez nem jelenti azt, hogy jó tenyésztő vagyok vagy megbízható, hisz nincs még macskám...ráadásul pár sort írtak csak, ebből hogy szűrted le, hogy megbízhatóak?
2011. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de nem azt írta le sabrina99, hogy megbízható, hanem hogy adjunk nekik esélyt és ne hurrogjuk l kapásból. xD de azért köszi a válaszokat.
2011. júl. 19. 23:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem előítéletként mondom, de egy megbízható tenyészetnek általában nem g-portálos meg freeweb-es honlapja van. Szerintem ha komolyan akarsz egy cicát, nézz szét már működő tenyészetekben (de attól persze kísérd figyelemmel a fent említett honlap működését is). Ha a cicus árával van gond, akkor tényleg válassz inkább valami keveréket vagy menhelyit, minthogy egy olyan tenyészetnek nevezett helyről hozz cicát, ahol lehet nem kapta meg az oltásait (pl. FIP-re, macskaleukémiára). Megeshet, hogy valamivel téged is megfertőzhet a kedvenced, csak azért mert hobbiból nem veszel drágább cicát. Hidd el, megéri igazi tenyészetből vásárolni!

Remélem segítettem! :)

2011. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!