Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak az én macskám csinálja...

Csak az én macskám csinálja ezt? :D

Figyelt kérdés

Amikor adok neki kaját, elkezd enni, aztán odajön hozzám hogy simogassam, dorombol kicsit, aztán megy vissza enni.És ezt megismétli párszor kaja alatt.

Más macska is szokott ilyet? És miért csinlja?:D


2011. júl. 20. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
nekema 4 közül egyik azt csinálja, hogy elkezdi enni a sajátját, majd amikor nem figyelek, körbejárja a többit, ellop a kajájukból, és visszamegy a sajátjához :D
2011. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Teljesen normális :D hálálkodik a kajáért, kicsit hízeleg neked, talán tudatja, hogy amíg eszi, ne zavard, ez volt a hízelgésadagod :D aztán meg haspókoskodik. Tök normális :P
2011. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:D

pedig van hogy nem én adok neki kaját, de akkor is hozzám jön oda:D

2011. júl. 20. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg teljesen normális! az én macskám is ezt csinálja...
2011. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyém is csinálja :D Megköszöni a fincsi kaját :D
2011. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt szokta, hogy eszik és közben néha iszik tejet. Amíg pedig lenyalja a szájáról a tejet engem bámul. Nagyon aranyos. :):)

Amúgy én eleve kajálása közben végig simogatom :)

2011. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cili cica ***** válasza:
az enyém eszik egy falatot aszt elmegy utána játszik akkor a fekete eszik a szürke kajájábol és utána legalább 20x odajön pedig én nem szioktam neki kaját adni
2011. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!