Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyit kell várni az ivartala...

Mennyit kell várni az ivartalanitással?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a macskáknál meg kell várni az 1. terhességet és csak aztán lehet őket ivartalanitani... Ez igy van??? És egy ivartalanitás milyen drága? nem mintha nem adnék meg bármit a cicámért
2011. júl. 20. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz kölyköket,akkor 7-8 hónapos korában el lehet vinni ivartalaníttatni...hülyeség h meg kell várni...így is rengeteg kóbor cica van...

árak orvosfüggők 10-12 ezer körül mozog a nöstény cica

2011. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem igaz,h. szülnie kell egyszer!

ha jót akarsz neki, vidd el, amint lehet, vagyis mikor v mielőtt elkezd először tüzelni.

8ezer Ft körül van nőstény macskáknak.

2011. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi állatorvosunknál akcióban volt 12.000.-,ahova anyuék viszk a cicát,ott 10.000.-
2011. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megvárni, ez egy tévhit!!! 6 hónapos kor fölött szokták! olyan 10-17 ezer helytől függ.
2011. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
A mi macskánkat még mielőtt cicái lehettek volna, ivartalanították. Ennek következtében nem tanult meg felelősséget vállalni, semmit sem eszik meg (bár ez lehet, hogy nem attól van, csak a megszokott kaját eszi), szóval nem tudja mi az a felelősségvállalás. Ezt még én sem hallottam, hogy nem lehet "idő előtt" ivartalanítani, de ha belegondolok, nem nagy hülyeség. Szóval ha nekem lenne egy még ivartalantalanított cicám, biztos megvárnám az első évet, ebből a macskából tanulva. Remélem, valamennyi kövtkeztetést levonsz a dologból, a magad részére.
2011. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: miért is kéne a macskádnak felelősséget vállalni????

Amúgy: azért nem eszik mert tudja h úgyis megkapja mait szeret.

Teljesen fölösleges szülnie. Barátomék utcájában szült egy macska, hát az sem vállalt felelősséget, ott hagyta a kicsiket, meg amikor szoptak, gondolt egyet elindult a kicsik meg ott lógtak a cicijén, azt szép sorban elhagyta őket... Ez nem szülés hanem cica függő. Amúgy kíváncsi lennék h érted h nem vállal felelősséget! Kérlek írd meg, mert nem értem.

2011. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

felelősséget vállalni?? :D miért is?

majd ha megszüli a felesleges kiscicákat, akkor ő fogja biztosítani számukra a rendes, biztonságos életet v mi?

2011. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!