Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyukám nem enged nekem...

Anyukám nem enged nekem cicát. De, nem akarok várni hogy felnőjek! Hogyan győzhetném meg?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Az egy dolog, hogy te mit akarsz, de ha anyukád nem engedi, akkor nincs mit tenni. Én 20 évet vártam saját kutyára, te si kibírod!
2011. szept. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

különben 3 kutyánk van!

2011. szept. 11. 07:54
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Igaza van - tudja, hogy par ev mulva, amikor felnosz, akkor ott fogod hagyni neki a cicadat, mert bulizni jarsz, meg ket hetre nyaralni, meg koleszbe (mar, ha lesz annyi eszed es tanulni fogsz) meg baratod/baratnod lesz, aki allergias a cicara, szoval... ha cicat akarsz, gondolj bele, egy igazi elo cica nem ot evre szolo tars.

Es ne mondd, hogy de te nem fogod elhagyni ot ev mulva sem, meg sohasem, mert ez nem igaz.

Ha majd 30 evesen is cicat akarsz meg, akkor majd szerezz be egyet - de addig ne, mert csak a szuleid nyakaba fogod varrni.

2011. szept. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kutyák miatt nem engedi. Nálunk is már meg volt a kutya amikor jött a cicus. És bizony nem tudják egymást elviselni.Amikor a férjem jelen van akkor nem bántja a kutya, máskülönben úgy megkergeti, hogy a macska mindig a kerítésen landol. Pedig a kert hatalmas.
2011. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ...mit mond,miért nem?
2011. szept. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 J3Tears ***** válasza:
100%
kezdj el nyafogni egy házipatkányért. visszasírja ő még azt az időt, amikor beérted volna egy macskával.
2011. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hörcsögöt akartam, lett is. Kb. 3-4 éve lett az első hörcsögöm. Aztán felvetettem kb. fél éve, hogy ha már nem lesz hörcsög, lehetne macskánk. Azt mondta, nem. 2,5 hónapja tesóm talált egy kismacskát, hazahozta. Azóta nálunk van, elkényeztetett kis macsek, anyum is odavan érte. (Allergiás vagyok rá, de tudok vele élni, szeretem a macskát.) Megjegyzem: panel+hörcsög+macska. :)

15/L

2011. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Figyelj, egy állat az nem csak annyi hogy van. Foglalkozni kell vele, kaját venni neki, ami azért hosszútávon nem kevés pénz, főleg úgy hogy több állatotok van. Anyukád okkal mondja hogy nem, tartsd tiszteletben! Amúgy hány éves vagy?
2011. okt. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!