Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy mutathatnánk meg az...

Hogy mutathatnánk meg az anyamacskának, hogyan szállítsa a kölykeit?

Figyelt kérdés
A barátnőmék befogadtak még néhány napos korukban egy csapat utcára kitett kiscicát, és ők nevelték fel. Most az egyiknek kölykei születtek, és nem tudja hogy vegye fel őket. Ha azok mászkálnak, csak utánuk megy és nyávog, meg járkál körülöttük, de nem tudja visszavinni :( Mi meg tudjuk fogni a grabancánál, próbáltuk neki megmutatni, de oda sem figyelt. Hogyan oldhatnánk meg? Nemsokára elérkeznek a kiscicák ahhoz a nagyon mászkálós korhoz!
2011. júl. 26. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ne tudom, a mi macsekunk sem szokta fölöslegesen horgászni a kölykeit, csak ha át akarja költöztetni. Egyéb esetekben azt csinálja, mint amiről te írsz: nyávog neki.

Szerintem nem kell tanítani, ez ösztön.

2011. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kölykök már át lettek költöztetve, mert kinőtték a kosarat, amibe születtek, de ezt sem az anya csinálta :(
2011. júl. 26. 20:55
 3/7 D4RK_W4MP1R3 válasza:
Egyetértek az 1.vel, valószínűleg ösztönösen tudja, h hogy kell őket felkapni, de nem tartja szükségesnek :)
2011. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D4RK_W4MP1R3 válasza:

Az én 1ik cicám me mosakodni nme tudott egy ideig :)

Szóval nyugi :)

2011. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Akkor remélem tényleg csak nem tartotta szükségesnek, avagy majd belejön később :D
2011. júl. 26. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, a macskák nem emlékezetből nevelik a kicsiket hanem ösztönből. Csak akkor emelik meg őket, ha feltétlenül szükségét érzik. Az esetek nagy többségében csak ez történik amit írtál, megy utánuk, tereli őket és közben "dumál". Ne aggódjatok :)

Én is azt hittem a cicámról, hogy nem tudja mi a teendő. De ne félj mikor már egy hónaposak voltak a kicsik(és már nem lehetett tőlük aludni) akkor kiköltöztettem őket a hátsó kertbe a teraszra. Ne félj egyből tudta, hogy kell megfogni, behozni, és felvonszolni az emeletre :D

2011. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyávogással tanítja a kicsiket, a mi macsekunk is nyávogott a kicsiknek, hívta őket :)

De most már ivartalanítva lett.

2011. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!