Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, a nagy cica...

Mit csináljak, a nagy cica meggárgyult, nem bírja az új cicát?

Figyelt kérdés

Ez még nem baj, h nem bírják egymást, hiszen tegnap jött a kicsi, de a nagy nem engedi h simogassam, fúj a kezemre is mert érzi a kicsi szagát, de kézmosás után is.


Ráadásul ugye most a nagyot kéne kényeztetni, de ő nem bújós cica, hanem kis önálló vagány, de az új cica meg folyton rajtam lóg, a nagy meg féltékeny rá, pedig ő sosem volt barátkozós.


Tehát nem tudom a nagyot kényeztetni, a kicsi viszont folyton az ölembe mászik...teljes a téboly.


2011. júl. 26. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
adj nekik pár hetet, hogy megszokják egymást.
2011. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pálinkát
2011. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
adok, csak kicsit bánt h nem hagyja h simogassam.
2011. júl. 26. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk is ez van,mert van egy kandúrom,aki nagyon védi a portát,és egy lánycicusom,aki szült kicsiket,és az egyiket megtartottuk...nagyon utálta,fújtatott rá is,és rám is,ha odamentem hozzá,mert megsértődött.még most sem szereti a kicsit,de így 2 hónap elteltével már sokkal kedvesebb vele.én is azt mondom,adj nekik egy kis időt..:)

ja,és amíg pl az újat kényezteted,addig ne legyen ott a nagy,és fordítva..:)

2011. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az ami kivitelezhetetlen! A nagyot nem tudom kényeztetni mert nem hagyja, a kicsit nem tudom úgy kényeztetni h a nagy ne látná! Ugyanis koslat a kicsi után. Na akkor várunk, talán pár hónap múlva!
2011. júl. 26. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!