Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám?...

Miért csinálja ezt a macskám? Mindig valamibe benne akar lenni :-)

Figyelt kérdés
van 2 db 1,5 éves macskám. Az egyik mindig benne szeret lenni valamiben. Pl ha valamit meglát bele megy. Pl a ládába, vagy kosárba, garabolyba. Amikor bejön a nappaliba, mindig a csempére ül úgy, hogy benne legyen a négyzet be, a vonalra nem ül. Kimentem és rajzoltam krétával egy kört a járdára, és abba is bele ült. :D Madzagbol csináltam egy kört és leraktam a földre, abba is bele ült. Akár mibe belemegy. Volt olyan is amikor a pumpát leraktuk a földre, és a csöve kör formában volt a földön, és abba is bele feküdt :) )
2011. júl. 27. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nahát, szívesem látnám, amikor ilyenekt csinál, vicces lehet. :)


Amúgy a kosár, láda... stb-re azt gondolnám, hogy szeret -szerinte- biztonságos, szűk helyen lenni. De a rajzolt köröket én sem értem. :)

2011. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, elég vicces :-)
2011. júl. 27. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen ha lát egy téglát az asztalon rá fekszik:D Meg minden új dologba bele szokott feküdni.
2011. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és az enyém 10 éves mind2 és csak az 1-ik csinálja:D
2011. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A macskák ilyenek volt macskám amelyik csinlta ezt képes volt egy földre esett szatyorra ülni,kosárba menni sőt egy lavorba is nagyon viccesek ilyenkor....
2011. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, azt még nem is mondtam hogy a szatyrokba is belemászik ami a földön van.
2011. júl. 27. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én cicáim is ezt csinálják. Szerintem így elbújni próbálnak a maguk kis logikája alapján :) Nekem minden esetre tetszik, hogy ezt csinálják, nagyon aranyosak!
2011. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!