Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg, vagy ilyen természetű?

Beteg, vagy ilyen természetű?

Figyelt kérdés
Ma kaptunk egy kis perzsaféle kiscicát. 8hetes, és egész délután dermedten ült egyhelyben. Van még két egykoru cica vele, ők korábban érkeztek. Most estére feloldódott a perzsa is, már elkezdett járkálni. De eész délelőtt a lépcsőn ült a napsütésben. Beteg, vagy csak idegen a hely neki? Amugy mennyire kényes a bundája? És meglesz kint két házicicával?
2011. júl. 27. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megijedt az új hezettől, kicsit depis lett. De szerintem hamar megszokja majd az új otthonát és összebarátkozik a másik 2 cicával :) Meglesz velük az udvaron. Viszont az ivartalanítást ajánlom!
2011. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány cica. Meggondolom az ivartalanitást, mert az egyik whiskas színű cicámmal már nem egyeznek, tehát it az ivartalanitás a megoldás.
2011. júl. 27. 20:46
 3/4 anonim válasza:
Amikor egy macska elkerül egy új házba kicsit félénk ha van ott másik macska mert ugye az nem az ő területe . De pár nap alatt megszokják egymást. Eléggé ajánlott neki fésülni kefével mert nagyon hullik és akkor szép neki ha rendesen kivan fésülve .
2011. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, már kezd barátkozni. A két másik cica gyakran játszik, már most a kis perzsa is figyelgeti őket. Most gyomláltam a kertben, és nézegetett, közeledett a drágám. Nem lesz itt baj, majd megegyeznek az alfanősténnyel is, biztos. Amugy szelid, tűri a simogatást, a szőrét megigazitottam már.
2011. júl. 28. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!