Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 7 hetes, kb 20 dekás...

Egy 7 hetes, kb 20 dekás cicusnak hány gramm táp kell egy napra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 16:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és lenne még egy kérdésem: junior tápot nem akarja megenni csak a nagy sterilized tápját, mert az jobban ízlik neki! Most mit csináljak, hagyjam h egye, ami tetszik neki?
2011. júl. 28. 16:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát egy kis marék táp tejbe áztatva :D azt komálni fogja :D
2011. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1. kérdésre a válasz:az én cicám 10 hetes,de már 7 hetesen is 1 kiló volt,a te cicád elég alultáplált. Én voltam állatorvosnál az enyémmel mikor férges volt,akkor kellett neki 28 g a napra elég kevés sztm,de amúgy én kb 4-szer etetem egy nap,most 1.5-7 kg és adok neki egy adagnak 30 grammot
2011. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 20dkg nem pontos szám, csak megemeltem és tuti nincs egy kiló, talán fél sem... tényleg nagyon alultáplált, próbálom formába hozni, egy hete van nálam, már jobban néz ki egy fokkal, de fakó a szőre és elég kis csúnya még. Majd egy-két hónap és remélem szép lesz!
2011. aug. 1. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!