Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor engedhetem ki a macskám?

Mikor engedhetem ki a macskám?

Figyelt kérdés

2 napja van nálunk, 8 hetes. Félek, hogy elszökne, ha most kiengedném, ezért még bent tartjuk a házba. Meddig tartsuk itt? Nagyjából mikor szokja meg a helyet? Ti hogy voltatok ezzel? A másik, hogy még kicsi, és félek, hogy baja lesz..

És még lenne egy kérdésem. 3 emeletes a házunk, és olyan lépcső van, amin nagyon könnyen leeshet, a lépcsőfokok között is. 2 hónapos, és nem tudom, hagyjam-e, hogy már úgy mászkáljon a házba ahogy akar. Vagy nem kéne félnem hogy leesik?


2011. júl. 31. 19:52
 1/4 med-X válasza:
jobb attól félned, hogy a bezártság miatt megvadul és utat tör magának a falon keresztül!
2011. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lépcsőket jobb lenne hanyagolni, vagy macskabaráttá alakítani. A kertbe kiviheted úgy hogy vigyázol rá, vagy csináljatok neki egy kis elkerített részt, ahonnan nem tud meglépni. Még idő kell, hogy kialakuljon a kötődése irántatok.
2011. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4 hetesen találtam a cicámat és amikor már 6 hetes akkor kiengedtem úgy hogy figyeltem rá vagy megkértem a szomszédomat(a barátnőmet).Kb 2 hónaposan már kiengedtem egyedül.
2011. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 x) ***** válasza:
Hát az a legjobb ha már egészen kicsi korában kiviszed esetleg dobozban csak hogy szokja. Bár ez már nem igazán lehetséges.. le kell ülni mellé, esetleg kivinni neki valami játékot.
2011. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!