Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicámat (Hercegnő,1...

A kiscicámat (Hercegnő,1 hónapos 3 hetes, lány) amikor egyedül hagyom éjjelre, egész éjjel nyávog! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy azért nyávog, mert egyedül van, de ha a másik cicámat (Folti,1 és fél éves, fiú cica) beengedem mellé éjjelre akkor meg úgy morog Folti a kicsire, hogy félek megölné! Mit tegyek? Sűrgős
2011. aug. 1. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nem nagyon tudsz mást tenni, egyedül kell hagynod... Mert, ha most nem tanulja meg, később rosszabb lesz. Mis se hagytuk egyedül a kutyánkat amikor kicsi volt mert nyüszített, és most már nem lehet egyedül hagyni, úgy üvölt, a szomszédok megbolondulnak tőle... Szóval akármennyire is sajnálod, hagyd, hogy megszokja. Amúgy a fiú cica ivartalanítva van? Mert, lehet, azért ilyen agresszív a másik cicával, meg mivel a kiscica lány, ha nincs ivartalanítva, később lehetnek ebből gondok...
2011. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hat nincs egyik cica se ivartalanitva... sajnos

tudom, hogy lehetnek bajok....

2011. aug. 1. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
vidd be a picit magadhoz a szobába a Foltit meg ne engedd be a szobába.:)
2011. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt nemlehet mert a szobámban nincs alom,csak az ő szobájában, és a anya sem engedné...
2011. aug. 2. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!