Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Reggel ivartalanított lány...

Reggel ivartalanított lány macskát hagyhatom egyedül délután, mert dolgoznom kell?

Figyelt kérdés
Kába még, egyet hányt is. Most segítséggel felmászott az ölembe, alszik. Egyedül lakom vele, ezért egyedül marad, mikor dolgozni megyek. Ha tisztaság, rend, csend van, veszélyes dolgok elpakolva, lehet valami baja? Nem akarom itt hagyni...
2010. okt. 12. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja, max. összehányja magát, meg a lakást. Én anno otthon voltam vele, de nem is bánom, mert szörnyen viselte. Felugrott az ablakba, de még kába volt, és beleszédült az almostálcába. Ki sem bírt jönni. De ahogy múlnak az órák jobban lesz, ahogy már nem hat az altató!
2010. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha nem lesz meló, mondom is bent, hogy akkor szívesen hazajövök 6-kor a macskámhoz. De úgy sem jöhetek el...

Ez már megint felkelt. Alig bír menni és nem nagyon akar aludni. Az enyém is szemez az ablakkal,amire leírtam már fel is ugrott. Nem akarom, hogy balesetet csináljon magának. :(

2010. okt. 12. 12:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van szállítókosarad, inkább tedd bele. Enni, inni most nem fog néhány óráig, ha maga alá csinál még mindig jobb, mint ha kómásan mondjuk az ablakba ugrik.Szerintem.Amúgy az én cicám allergiás volt az altatógáz egyik összetevőjére és ez az ébredés után abban nyilvánult meg, hogy egyre nehezebben kapott levegőt. Újra dokihoz kellet menni, mert légcsőszűkülete lett. Nem akarlak riogatni, de én is azt hittem, h sima ügy, aztán mindig van vmi gond.
2010. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után vitted dokihoz? Ha elkéretőzök este hatkor, hazaérek 7-e, addig kibírja, ha neki is ilyen problémája lenne?
2010. okt. 12. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél ki szabadságot, nem érdemes otthon hagyni egyedül.
2010. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a te cicádnak nincs allergiája. Már rég kiderült volna, elvégre azt mondtad, hogy reggel volt a műtét.Lassacskán, de majd rendbe jön! Nyugi!
2010. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Még fél időben sem engednek el soha, nem hogy szabadság...

Ha nincs meló, akkor is 1 hétig kellett kinlódnom, szabadság miatt és 2 nap helyett, 1-et kaptam...

2010. okt. 12. 13:05
 8/10 beata456 válasza:
háth tedd egy nagyobb ketrecbe ahol tud mozogni de nem tud magában kárt tenni.Tegyél be neki enni és innivalót meg egy kényelmes párnát és akkor biztonságban tudhatod.
2010. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Zárd be a budiba. :) Csak zárd le a wct.
2010. okt. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Semmi gond nem volt, szerencsére.

Budiba nem zárnám be, mert az a fürdőszobával egyenlő és szeret ott rámolni. A mosogatószivacs, amit a fürdőszobai takarításhoz használok, a legnagyobb kedvence. Ha a zuhanytálcát nem zárom be, akkor a borotvát is szívesen ellpoja. :)

2010. okt. 13. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!